“Sanırım şimdi kazan modundalar”


Minnesota Timberwolves, Rudy Gobert’i alarak şampiyonluk için rekabet etmek istediklerini açıkça belirtti. Karl-Anthony Towns takımın yüzü olmasına rağmen, Draymond Green Minnesota’nın Anthony Edwards’ın etrafında şekillendiğine inanıyor.

Edwards üçüncü sezonuna giriyor ama önemli anlarda üretebileceğini gösterdi. 20 yaşındaki oyuncu ilk playoff maçında 25.2 sayı ortalaması tutturdu ve dipten %40.4 ile şut attı.

Golden State Warriors, “The Draymond Green Show”da şok edici takas hakkında yorum yaptı. Minnesota’nın şimdi bir şampiyonluk için mücadele etmek istediğine ve Edwards’ın hepsinin merkezinde olduğuna inanıyor.

Green, “Karl-Anthony Towns’ın 224 milyon dolarlık bir uzatma imzaladığını biliyorum, ancak bu takas bana Minnesota’nın Anthony Edwards’ta bir süper yıldız olduğuna inandığını söylüyor” dedi.

“Bana Anthony Edwards’ın etrafında inşa etmek istediklerini söylemesinin nedeni, dışarı çıkıp hepsini takas etmeniz, bu da şimdi kazan modunda olduğumuz anlamına geliyor, gelecek için plan yapmıyoruz.

“Bana Anthony Edwards demesinin nedeni, KAT’ın orada olması. Ve şimdi bu hamleleri yapıyorsun, sanki, 1 Numaralı seçime sahip olduklarında 1 Numaralı seçimi takas etmiyorlardı. ondan önce veya sonra herhangi bir zamanda alım satım alımları değildi.

“Ama şimdi kazan modundalar çünkü bence Minnesota, Anthony Edwards’ta bir süperstarı olduğunu düşünüyor ve bu arada, öyle olduğuna inanıyorum.”

youtube kapağı

Wolves’un Kevin Durant için Brooklyn Nets’e birkaç çağrı yaptığı bildirildi ve bu, şampiyonluk için rekabet etmek istediklerinin açık bir göstergesiydi. Ancak, bildirildiğine göre Edwards veya Towns’dan vazgeçmek istemiyorlar.

RAPOR: Brooklyn Nets, Minnesota Timberwolves’tan Kevin Durant karşılığında Karl-Anthony Towns, Anthony Edwards ve 4 draft hakkı istedi. Timberwolves reddetti.(@chrisbhaynes aracılığıyla, @VinceGoodwill)

Gelecek sezonun sonunda, Edwards bir çaylak sözleşmesi uzatması imzalamaya hak kazanacak.


Minnesota Timberwolves’ın gelecek sezon tavanı ne kadar?

Minnesota Timberwolves'un Karl-Anthony Kasabaları
Minnesota Timberwolves’un Karl-Anthony Kasabaları

Franchise tarihinde, Timberwolves 10 playoff maçında ilk raundu geçmeyi başardı. Gişe rekorları kıran satın almaları göz önüne alındığında, ilk turu geçmek için iyi bir şansları var.

Geçen sezon Ja Morant liderliğindeki Memphis Grizzlies ile ilk turda baş başa gittiler. Ancak seriyi 2-2’ye bağladıktan sonra çöktüler ve altı maçta kaybettiler.

Seçim için henüz çok erken olsa da, T’Wolves playofflarda derin bir çıkış yapmak için Gobert’ten daha fazlasına ihtiyaç duyabilir. Batı Konferansı’ndaki rekabet sert ve muhtemelen play-off’a kalacak olsalar da ikinci turu geçemeyebilirler.

Tarihleri ​​göz önüne alındığında, ikinci turda bir görünüm doğru yönde atılmış bir adımdır. Edwards, Gobert ve Towns’ın hepsinin uzun vadeli sözleşmeleri olduğu için ölümcül bir üçlüye dönüşebilirler.

Bununla birlikte, Gobert’in satın alınması büyük bir destek olduğu için Timberwolves için işler iyi gidiyor. Gobert’in elit çember korumasıyla daha iyi bir savunma takımı olacaklar.


Joseph Schiefelbein tarafından düzenlendi




Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-i-think-they-re-win-now-mode-draymond-green-believes-minnesota-timberwolves-superstar-anthony-edwards-says-timberwolves-think-well?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir