Şampiyonluk sesleri

Spor Toto Süper Lig’in namağlup lideri Trabzonspor’un taraftarının bu sezon şampiyonluğa inancı bütün. Abdullah Avcı yönetiminde bu sezon yenilmeyen Karadeniz devinin, şampiyonluk adaylarından G.Saray’a 9, Beşiktaş ve F.Bahçe’ye de 10’ar puan fark atması Trabzon’da 7’den 70’ye herkesi mutlu etti. Taraftarlar, sezon sonunda takımlarının kazanan olacağına candan inanıyor.

KARAMAN: TÜM ŞEHİR KENETLENDİ

Şehir meydanında pabuç boyacılığı yapan Şenol Karaman, şampiyonluğa gönülden inandıklarını belirterek, “Şüphesiz, ‘bu sene, o sene’ diyoruz. Tüm şehir kenetlenmiş durumda. Bakasetas bile 30 yıldır Trabzonluymuş gibi top oynuyor. Yatıyoruz Trabzonspor, kalkıyoruz Trabzonspor. Her yeri Trabzonspor forması ve atkısıyla süsledim. İnanıyoruz. Bu sene kazanan olacağız” ifadelerini kullandı.

KORKMAZ: TRABZONSPOR AŞK GİBİDİR

Pastane çalışanı Zeki Korkmaz en son, kendisinin doğduğu yıl Trabzon’un kazanan olduğunu aktararak, “Bir problem yaşamazsak inşallah bu yıl, o sene olacak. Bazen eskilere takılıyoruz. Onlara takılmazsak, birlik ve beraberlik içinde bu sene ipi göğüsleyeceğiz. Trabzonspor anlatılmaz, yaşanır. Yürek atışı, aşk gibidir. Aşık olduğunda insan nasıl heyecanlanırsa Trabzon bizde öyledir” diye konuştu.

AYDIN: BENİM SEVDAM

Balıkçı Gökmen Okumuş, takımın her alanda iyi yolda olduğuna dikkati çekerek şunları kaydetti: “Futbolcu kardeşlerimizin de inşallah bu yıl şampiyonluğu bize yaşatmalarını istiyoruz. Allah’ın izniyle bu yıl kazanan olacağız. Takım kazanınca mutlu oluyoruz. Trabzonspor demek benim sevdam demektir. Kibir duyuyorum takımımla. Trabzonspor kazanınca daha zevkli çalışıyoruz, bize refah veriyor.”

KARAÇOMAK: YÜZÜMÜZ GÜLECEK

Ünsal Karaçomak, şampiyonluğu çok özlediklerini söyledi. Karaçomak, “25 yaşındaki bir adam üstünlük göremedi. İnşallah bu sene şampiyonluğu tadacaklar. Faroz Mahallesi bu konuda Trabzon’un başını çeker. Yöneticisiyle, hocasıyla, taraftarıyla bir bütün olacağız. İnşallah sezon sonunda şampiyonluğu kucaklayacağız. 7’den 70’e yüzümüz gülecek” diye konuştu.

Yorum yapın