Sammy Guevara, WWE efsanesi ile Tag Team Ünvanını kazanan alay ediyor


Eski TNT Şampiyonu Sammy Guevara kısa süre önce eski WWE yıldızı Chris Jericho ile bir hatıra fotoğrafını paylaştı. Ayrıca, The Wizard ile birlikte potansiyel bir etiket ekibi unvanını aldı.

İspanyol Tanrısı kısa süre önce eski Inner Circle ortağı Chris Jericho ile tekrar bir araya geldi. Eski WWE gazisi Eddie Kingston, Ortiz, Santana ve Blackpool Combat Club ile büyük bir kavgaya karışırken, Sammy geçen hafta beklenmedik bir şekilde sahneye çıktı. Jericho’nun Ortiz’e karşı Hair vs. Hair maçını kazanmasına yardım etti.

İspanyol Tanrısı, Twitter’da kendisinin ve WWE efsanesinin düzenlenmiş bir geri tepme resmini paylaştı. En üstteki fotoğrafta AEW World Tag Team Unvanını elinde tuttukları görülüyordu, alttaki resim ise Jericho’nun genç bir Sammy Guevara ile eski bir fotoğrafıydı.

Sammy’nin Jericho’nun tarafına dönmesi, ikili için bir etiket ekibi şampiyonluğunun başlangıcı olabilir. Hiçbir zaman AEW World Tag Team Şampiyonu olamamış olsalar da altını ele geçirmenin tam zamanı olabilir.


Hayranlar, Sammy Guevara ve WWE efsanesinin bir araya gelmesine oldukça destek oldular.

İspanyol Tanrısı ve Chris Jericho’nun yeniden bir araya gelmesi, arenada taraftarlardan yoğun alkış aldı. Eski oyuncu Fuego Del Sol kılığına girdiği için, maske düştüğünde hayranların dili tutuldu.

Birkaç hayran, Sammy Guevara’nın paylaştığı resmin altına destekleyici mesajlar gönderdi.

@Eckenmonster @sammyguevara Bu inanılmaz bir feud olurdu. Eski tarz güreşçiler, takım saflarına karşı spor şovmenleri 👀

Bununla birlikte, birkaç kişi etiket ekibi unvanının alay edilmesi konusunda çok heyecanlı değildi.

İkilinin ilerleyişi hakkında somut bir plan açıklanmasa da, The Young Bucks’ın unvanları için yeni yarışmacıları olabileceğini söylemek çok zor olmaz.

Hayranlar, Sammy Guevara’nın ipuçlarının yakında gerçeğe dönüşüp gerçekleşmeyeceğini görmek için bizi izlemeye devam edecekler.


Bret Hart’ın 2 yıl sonra kiminle yama yaptığını öğrenin tam burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-sammy-guevara-teases-winning-tag-team-title-wwe-legend?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel