Sami Zayn, WWE’nin geçmişteki kadın yıldız rezervasyonunu sorguladı


Sami Zayn, WWE’nin kariyeri boyunca zaman zaman neden Alicia Fox’u bu kadar tutarsız tuttuğunu anlayamıyor.

Fox, 2006 ve 2019 yılları arasında WWE için çalıştı ve bu süre zarfında Divas Şampiyonasını kazandı ve Total Divas’ın üç sezonunda rol aldı. WWE’de sık sık bebek yüzlü ve topuk performansı arasında geçiş yaparak hayranların tezahürat mı yapması mı yoksa yuhalaması mı gerektiği konusunda kafa karışıklığına neden oldu.

Corey Graves’le ilgili konuşma Çandan Sonra podcast’te Zayn, mantıksal güreş hikayelerinin önemini tartışırken Fox’tan bahsetti.

Zayn, “Bu birkaç yıl önce kızlarla ilgili bir şeydi” dedi. “Artık çok daha iyi oldu. Ama hatırlıyorum, özellikle ev şovlarında, bir hafta kızlar iyi adamlar ve sonraki hafta kötü adamlar. Ya da televizyonda bile Alicia Fox bir hafta iyi bir adam, bir hafta da kötü adam olurdu. Bu tutarsızlık varken bir hayran olarak nasıl buna tutunabilirsin?”

WWE Hall of Famer ve şu anki AEW yorumcusu Jim Ross kısa süre önce Florida, Jacksonville’de Fox ile karşılaştı. Geçmişte alkolizmle mücadele eden 35 yaşındaki adamın harika göründüğünü ve üç yıldır ayık olduğunu söyledi.


Sami Zayn bir güreş izleyicisi olarak neye ihtiyacı olduğunu açıklıyor

2021’de Sami Zayn’in kötü karakteri, Kıtalararası Şampiyona’da Big E’ye kaybetmesinin ardından WWE’nin kendisine komplo kurduğuna ikna oldu.

SmackDown yıldızı, karakterinin teorilerinin hikayeye en başından tanık olan izleyiciler için mantıklı olduğuna inanıyor. Ancak Fox’un geçmiş rezervasyonunu örnek olarak kullanarak, bazı WWE tutum değişikliklerinin daha fazla açıklama gerektirdiğini düşünüyor.

Zayn, “Bu sadece tutarsızlık, neler olduğunu bilmem gerekiyor,” diye devam etti. “Ve belli bir şekilde davrandığında, neden böyle davrandığını bilmem gerekiyor.”

Zayn kısa süre önce Roman Reigns’in Bloodline grubunun onursal üyesi oldu. RAW’ın 23 Mayıs bölümünde Riddle ve The Street Profits’e yenilerek The Usos ile güçlerini birleştirdi.


Bu makaleden alıntılar kullanırsanız, lütfen After The Bell’e atıfta bulunun ve transkripsiyon için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


Cody Rhodes efsanevi babasının seviyesine yükselebilecek mi? Bir WWE Hall of Famer’a sorduk tam burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-sami-zayn-questions-wwe-s-past-booking-female-star?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel