Sami Zayn kısa süre önce Bron Breakker’ın yeteneğini övdü


WWE Süperstarı Sami Zayn, NXT Şampiyonu Bron Breakker’ın yeteneğini övdü.

20 yıldır güreşen biri olarak Sami, her türlü rakibe karşı çalıştı. Yakın tarihli bir WWE canlı etkinlik turu sırasında Zayn, Breakker’daki genç başlangıçlı ile yüzleşmekle görevlendirildi.

Corey Graves ile konuşmak Çandan SonraSami, ringde karşı karşıya geldiklerinde Bron’da gördüklerinden etkilendiğini söyledi:

“Aslında onunla İngiltere’de güreştim ve canlı bir etkinlikti, canlı etkinliklere gittiğimizde pandemiden sonraki ilk turlardan biriydi. Ben, Bron Breakker ve Tommaso Ciampa ile üçlü bir tehditti ve bence öyleydi.” belki de PC’deki beşinci maçı (WWE PerformanceCenter)?” Ve o, bulunduğu yere göre, ‘bu adam oldukça iyi’ diye düşündüm. Sonra, bu turda dört ila beş gece boyunca her gece güreştiğimiz için, gelişimini ve o üç gün boyunca ona söylediklerimizi özümseme yeteneğini görerek, ben, ‘Ah bu adam çok zor olacak’ dedim. kesinlikle iyi.’ Ve o zamandan bu zamana kadar zaten iyileştiğini düşünüyorum.” (40:25’ten 41:20’ye kadar)

Henüz 24 yaşında ve birden fazla şampiyonluk kazanmış olan WWE Hall of Famer Rick Steiner’ın oğlu için gelecek parlak görünüyor.


Bron Breakker geçenlerde NXT Şampiyonasını savundu

Haftalarca süren akıl oyunlarından sonra, ikinci nesil yıldız nihayet geçtiğimiz Cumartesi NXT In Your House’da NXT’nin yerleşik zihinsel manipülatörü Joe Gacy’yi ele geçirdi.

İki süperstar, Breakker’ın diskalifiye edilmesi durumunda unvanını kaybedeceği şartı da dahil olmak üzere, maçla markanın dünya şampiyonası için savaştı.

Gacy’nin şampiyonun derisinin altına girmek için en iyi çabalarına rağmen, Breakker rakibini bir mızrak ve güç çarpmasıyla vurabildiği için galip geldi.

Joe Gacy şimdi dikiz aynasındayken, Bron Breakker’ın dikkati, hepsi dünya şampiyonluğu için yanıp tutuşan NXT kadrosunun geri kalanına döndü.


Makaleden alıntılar kullanırsanız, lütfen Sportskeeda Wrestling ve After The Bell’e atıfta bulunun.


MJF, AEW’de Tony Khan’a karşı tartışmalı bir figürle aynı hizaya gelebilir mi? bunu duymak eski bir WWE yazarı.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-sami-zayn-recently-praised-talent-bron-breakker?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel