Sam Eggington: ‘İster Floyd Mayweather gibi Zysk kutuları, ister Mike Tyson gibi dövüşler olsun, galip geleceğimden emin olacağım’ | Boks Haberleri


Sam Eggington kalfa olmak istiyordu. Sorun, kazanmaya yardım edememesiydi.

Journeymen kutu hafta içi, hafta sonu. Normal bir ödeme ama kaybetmeleri bekleniyor. Ancak Sam Eggington, kazanmaya çalışmaktan kendini alamamış biri.

Ağır siklette eski bir Avrupa ve İngiliz Milletler Topluluğu şampiyonu, şimdi Cumartesi gecesi Polonya’nın yenilmeyen Przemyslaw Zysk’ini kutuluyor, canlı yayında Gökyüzü sporları.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Eggington, Cumartesi günkü mücadelenin daha fazla fırsata yol açmasını bekliyor

“Ben sadece kalfalığa döndüm. Haftada 1.200, 1.500 sterlin dediklerini duydum. O zamanlar her şeyin üstündeydim. Bununla yağmur yağdırıyordum. Her şey yolunda gitti, kartopu gibi oldu. ” dedi Eggington Gökyüzü Spor Haberleri.

“Birkaç şampiyonluk fotoğrafı çektim ve oradan kartopu etkisi yarattı. Biz sadece onunla koştuk ve yol boyunca eğlendik.”

Çok sayıda zorlu, meşakkatli şampiyonluk dövüşünün emektarı. Ama daha fazlasının geleceğini vaat ediyor.

Eggington, “Zirveme geliyorum. 28 yaşındayım” dedi. “Yoğun zaman ve bunu hissediyorum. Spor salonunda rakamlar yalan değil. Kendimi iyi hissediyorum, güçlü hissediyorum. 11. için oldukça rahat kilo alıyorum. Kendimden keyif alıyorum.

“Büyük görüneceğim ve daha büyük görüneceğim [on fight night]. Dolduracağım ve enerji dolu olacağım.”

Canlı Dövüş Gecesi

25 Haziran Cumartesi 19.00

Eggington, 38 maçlık kariyerinde yedi kayıp aldı. Bir yarışmayı her zaman galip bitirmeyebilir ama her zaman bitirmeye çalışır. Onu izlemeyi bu kadar heyecanlı kılan da bu.

“ister o [Zysk] Eggington, “Mayweather gibi boks yapmaya veya Tyson gibi dövüşmeye gelirsem, spor salonunda kazanmamı sağlamak için elimden gelen her şeyi yaptığımı düşünüyorum” dedi.

“Şunu yoldan çıkaralım ve içimde biraz yiyecek var ve adamın başı dertte.”

Adam Azim, Sam Eggington, Kariss Artingstall
Resim:
Adam Azim, Eggington ve Kariss Artingstall, Cumartesi gecesi BOXXER Breakthrough gösterisinde olacaklar.

Sam Eggington – Przemyslaw Zysk, Karriss Artingstall’ın ilk profesyonel maçı, Adam Azim ve daha fazlasını bu Cumartesi saat 19.00’da Sky Sports Action ve Sky Sports Ana Etkinliğinde canlı izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/boxing/news/12040/12639291/sam-eggington-whether-zysk-boxes-like-floyd-mayweather-or-fights-like-mike-tyson-ill-make-sure-i-get-the-win

Yorum yapın

SMM Panel