Sam Curran, İngiltere Testi hatırlamasını hedefliyor, kırmızı top geri dönüşünün ‘izlenmesi inanılmaz’ olduğunu söylüyor | Kriket Haberleri


Sam Curran, Edgbaston’da Hindistan’a karşı seriyi yükseltmek isteyen İngiltere T20 takımının bir parçası; Cumartesi günü Sky Sports Cricket’te izle; Hindistan Virat Kohli, Rishabh Pant, Jasprit Bumrah, Ravi Jadeja ve Shreyas Iyer’i arayabilir

Son Güncelleme: 08/07/22 18:57pm

İngiltere'nin çok yönlü oyuncusu Sam Curran, Ağustos 2021'de Hindistan'a karşı oynadığı 24 Testin sonuncusunu oynadı.

İngiltere’nin çok yönlü oyuncusu Sam Curran, Ağustos 2021’de Hindistan’a karşı oynadığı 24 Testin sonuncusunu oynadı.

Çok yönlü Sam Curran, İngiltere’nin beyaz top oyunlarını Ağustos ayında Güney Afrika’ya karşı bir Test geri çağırma için zorlamanın bir yolu olarak kullanmayı umuyor.

Sol kol denizci Curran, kış boyunca sırtında bir stres kırığı geçirdi, ancak şimdi yeniden formda ve devam eden T20 uluslararası serisi ve Hindistan’a karşı bir günlük enternasyonaller için İngiltere kadrosunda.

İngiltere daha sonra Güney Afrika ile önümüzdeki ay en uzun formda karşılaşmadan önce altı sınırlı maçla karşılaşacak.

Sam Curran, İngiltere Testi hatırlamasını hedefliyor, kırmızı top geri dönüşünün 'izlenmesi inanılmaz' olduğunu söylüyor | Kriket HaberleriSam Curran, İngiltere Testi hatırlamasını hedefliyor, kırmızı top geri dönüşünün 'izlenmesi inanılmaz' olduğunu söylüyor | Kriket Haberleri

İngiltere vs Hindistan

9 Temmuz 2022, 14:00

canlı

Ağustos 2021’de Hindistan’a karşı oynadığı 24 Test maçının en sonuncusunu yapan Curran, İngiltere’nin kırmızı top tarafının kaptan Ben Stokes ve teknik direktör Brendon McCullum’un üst üste dört zafer kazanan yeni agresif yaklaşımını izlemeyi sevdiğini söyledi. .

İngiltere, Edgbaston’da yeniden planlanan beşinci Testte Hindistan’ı sersemletmek için 378’lik rekor bir kovalamacaya gitmeden önce, hüküm süren Dünya Testi şampiyonu Yeni Zelanda’yı 3-0’lık bir süpürme ile tamamladı.

The Ageas Bowl'daki ilk T20 uluslararası maçında Hindistan'ın 50 maçlık galibiyetinden öne çıkanlar

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

The Ageas Bowl’daki ilk T20 uluslararası maçında Hindistan’ın 50 maçlık galibiyetinden öne çıkanlar

The Ageas Bowl’daki ilk T20 uluslararası maçında Hindistan’ın 50 maçlık galibiyetinden öne çıkanlar

Cumartesi günü, İngiltere’nin üç maçlık seriyi dengelemek isteyeceği Edgbaston’da Hindistan’a karşı ikinci T20 uluslararası Sky Live öncesinde konuşan Curran şunları söyledi: “Test ekibinin son dört maçı oynama şekli izlemek inanılmazdı.

“Görünüşe göre kendilerine çok güveniyorlar ve gelecekte bunun bir parçası olmayı çok isterim. Gerçekten iyi oynayan bir taraf gibi görünüyor.

“Umarım Ağustos’a kadar inşa etmeye ve geliştirmeye devam edeceğim ama şu an için odak noktam bu beyaz top serilerini geçmek.

İngiltere, 378 ulusal rekoru kovaladıktan sonra Hindistan karşısında şaşırtıcı bir yedi küçük kapı galibiyeti elde ederken, Edgbaston'daki beşinci Testin beşinci gününden önemli anlar

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

İngiltere, 378 ulusal rekoru kovaladıktan sonra Hindistan karşısında şaşırtıcı bir yedi küçük kapı galibiyeti elde ederken, Edgbaston’daki beşinci Testin beşinci gününden önemli anlar

İngiltere, 378 ulusal rekoru kovaladıktan sonra Hindistan karşısında şaşırtıcı bir yedi küçük kapı galibiyeti elde ederken, Edgbaston’daki beşinci Testin beşinci gününden önemli anlar

“Temmuz sonuna gelin, umarım vücudumun iyi olup olmadığı konusunda kararlar verilir. Ama çok ileriye bakmak istemiyorum.”

Curran, The Ageas Bowl’daki ilk T20I’de Dinesh Karthik’i çıkarmak için mükemmel bir dalış yakaladı, İngiltere’nin 199 galibiyet peşinde koşarken 19.3’te 148’lik bir bovlingin ardından 50 koşuyla kaybettiği bir oyunda.

Maç, Jos Buttler’ın resmi beyaz top kaptanı olarak ilk maçı oldu ve 31 yaşındaki Eoin Morgan rolü aldı.

Curran dedi ki; “Yeni bir beyaz top koçuyla [Matthew Mott] ve alışması biraz zaman alacak yeni bir kaptan ama pek bir şeyin değişeceğini sanmıyorum. Çocuklar vurucu olarak gelmeye devam edecekler, bowling oyuncusu olarak gelmeye devam edecekler.

İngiltere kaptanı Jos Buttler, ilk T20 enternasyonalinde 50 koşuyla düştüğü için tarafının Hindistan tarafından 'düşünüldüğünü' söyledi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

İngiltere kaptanı Jos Buttler, ilk T20 enternasyonalinde 50 koşuyla düştüğü için tarafının Hindistan tarafından ‘düşünüldüğünü’ söyledi.

İngiltere kaptanı Jos Buttler, ilk T20 enternasyonalinde 50 koşuyla düştüğü için tarafının Hindistan tarafından ‘düşünüldüğünü’ söyledi.

“Morgs’un gitmesi biraz farklı ama Jos çok benzer, çok sakin. Morgs büyük bir özlem olacak ama Jos’un altında oynamayı dört gözle bekliyorum.”

“İngiltere için tekrar oynamaktan mutluyum, kendime çok fazla baskı yapmamak harika bir duygu. Açıkçası şimdi geri döndüğümde bazı performanslar almayı umuyorum.”

Çok yönlü David Willey, kapaksız paceman Richard Gleeson ve vurucu Phil Salt, The Ageas Bowl’daki ilk fikstürün dışında bırakılan Edgbaston’daki ikinci T20I’de yer almayı umuyor.

Hindistan – 33-top 51’e vurduğu ve ardından dört küçük kapı aldığı seri açılışında Hardik Pandya’dan ilham aldı – Southampton’da dinlendikten sonra Birmingham’da Virat Kohli, Rishabh Pant, Ravindra Jadeja, Jasprit Bumrah ve Shreyas Iyer’i çağırabilir. onların Test çabaları.

Edgbaston’dan İngiltere ve Hindistan arasındaki ikinci T20 uluslararası maçını Cumartesi öğleden sonra Sky Sports Cricket’te canlı izleyin. Kapsama saat 14.30’da ilk top ile 14.30’da başlar.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12648360/sam-curran-targets-england-test-recall-says-red-ball-turnaround-has-been-incredible-to-watch

SMM Panel PDF Kitap indir