Sahilde Superbon Singha Mawynn dropkicks


Superbon Singha Mawynn her zaman hayranlarını etkilemeyi başarıyor. TEK Kickboks Dünya Şampiyonu, kısa süre önce sahilde dropkicking pedlerini filme aldı. ONE Championship, Twitter’da videoyu şu başlıkla paylaştı:

“Süperbon Singha Mawynn çok sıcak geliyor.”

MMA gazetecisi Dann Stupp bir yorum söyleyerek:

“Mükemmel!”

Kickboks Dünya Şampiyonu Superbon, geçmiş röportajlarında başarısının sırrının kumsalda antrenman yapmak olduğunu söyledi. onun başka ünlüsü var videolar onun kumda eğitim. Tim Wheaton ile konuşurken buzağı tekme sporları, Tayland şampiyonu plaj eğitimini açıkladı:

“[It] iyi çünkü sahilde yumuşak bir zemininiz var. Ve antrenmanı zorlaştırıyor… Çünkü kumsal yumuşak ve zıpladığınızda, ağırlığınızı yere verdiğinizde duruyorsunuz ve tekme atmayı zorlaştırıyor. Ondan güç alıyorsun. Ve suda da.”

youtube kapağı

Superbon Singha Mawynn bir sonraki rakibinde

Tüy siklet şampiyonu Superbon Singha Mawynn birkaç başarılı yıl geçirdi. Yetenekli dövüşçüler Sitthichai Sitsongpeenong, Giorgio Petrosyan ve Marat Grigorian’ı arka arkaya yendi. Kombine olarak, bu üç adam GLORY Kickboks, K-1, Kunlun, ONE ve diğer organizasyonlarda unvanlar aldı.

Benimle dalga mı geçiyorsun? Superbon, Giorgio Petrosyan’ı SOĞUK nakavt etti

Sıradaki rakibi, ONE’da tüy siklet Kickoxing Grand Prix’yi kazanan Chingiz Allazov. Allazov ayrıca K-1 ve Kunlun’da unvanlar aldı. BİR turnuvada Sitthichai, Jo Nattawut ve Samy Sana’yı yendi.

Allazov, Sitthichai’yi yenmenin Superbon’dan daha önemli olduğunu düşündüğü için zaten daha iyi bir galibiyete sahip olduğunu düşünüyor. ile bir röportajda Sportskeedadedi ki:

“Sitthichai ile dövüşmeden önce söyledim [that] benim için Sitthichai, Grigorian’dan, Petrosyan’dan ve Superbon’dan daha iyi. Neden biliyormusun? O bir istikrar savaşçısıdır. Bireysel bir tarzı var, dövüşte iyi bir güvenli mesafesi var… Daha önce de söylemiştim. [that] bu dövüş benim hayalimdeki dövüş.”

Taylandlı şampiyon, Tim Wheaton ile konuştuğunda yaklaşmakta olan rakibi hakkında yorum yaptı. buzağı tekme sporları. dedi ki:

“O iyi, en üst seviyede. Hızlı, iri adam ve uzun boylu. Sanırım benim için şu anda kimse beni durduramaz… ONE Championship’i bekliyoruz. Onun için antrenmanlara başladık.. . Gerçekten çok hızlı bir şekilde tekrar dövüşmek istiyorum. Ringe her atladığımda mutlu oluyorum. Ringde çok mutluyum.”

Superbon Singha Mawynn, TEK çemberine mümkün olduğunca çabuk geri dönmek istiyor. Yukarıda da belirttiği gibi, kendini en mutlu hissettiği yer orası.

🤯 Koçunuz HEPSİ içindeyken… 👏Koç: Antrenör Gae – Superbon Banchamek https://t.co/vfrployItI

Superbon Singha Mawynn ve Chingiz Allazov henüz resmi olarak programlanmadı, ancak 2022’de daha sonra rezerve edilmesi bekleniyor.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-superbon-singha-mawynn-dropkicks-beach?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir