Şafak Mahmutyazıcıoğlu’na yapılan silahlı saldırının detayları ortaya çıktı!

Beşiktaş eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun öldürülmesiyle ilgili detaylar ortaya çıktı. Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Bakırköy Yeşilköy Mahallesi’nde bulunan balıkçıda saat 00.30 sıralarında saldırıya uğrayarak hayatını kaybetti.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, olaydan önce Fikret Orman’la görüştüğü öğrenildi. Akşam saatlerindeki mülâkat sonrası Fikret Orman restorandan “uçağım var” diye ayrıldığı belirtildi. Edinilen bilgiye göre, bir zaman daha sonra ise 4 birey, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile karşılaşmak için restorana geldi. 4 şüpheliden 2’si restoranın arkadaki tarafında bulunan masada Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile görüşmeye başladı. Röportaj esnasında kavga çıkmasıyla 2 agresif önce masada 2 el ateş etti. Ardından lokanta dışından da 2 el daha ateş ederek bekleyen öteki 2 kişiyle olay yerinden uzaklaştı. Saldırıyla ilgili 2 kişi yakalandı.

öte taraftan Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun saldırıya uğradığı restoranın ortağı olduğu öğrenildi. Aynı restoranda 2017 yılında da Avukat Kudbettin Kaya’nın öldürüldüğü kaydedildi.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'na yapılan silahlı saldırının detayları ortaya çıktı!

Güvenlik Müdürlüğü’nden Mahmutyazıcıoğlu açıklaması! Devamını Oku BUNU DA OKU

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'na yapılan silahlı saldırının detayları ortaya çıktı!

Şafak Mahmutyazıcıoğlu hayatını kaybetti! Devamını Oku BUNU DA OKU

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'na yapılan silahlı saldırının detayları ortaya çıktı!

Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir? Devamını Oku BUNU DA OKU

Yorum yapın