Sacramento’dan WWE Cumartesi Gecesi Ana Etkinlik Sonuçları


WWE, SmackDown kadrosu için Cumartesi Gecesi Ana Etkinliğini Sacramento, California’da gerçekleştirdi. Etkinlik Golden 1 Center’dan kaynaklandı ve mavi markadan birden fazla şampiyon iş başındaydı.

Gösteri, bir aydan fazla bir süredir ilk canlı etkinlik maçında yarışan Roman Reigns tarafından yönetildi. Kabile Şefi kısa süre önce kariyerinde bir aşamaya girdiğini ve eskisi kadar sık ​​rekabet etmeyeceğini duyurdu.

Roman en son geçen ay SmackDown’da oynarken görüldü ve burada Riddle’ı yenerek Undisputed WWE Evrensel Şampiyonluğu kemerini korudu. Masanın Başkanı, canlı etkinlikte eski rakibi Drew McIntyre’ı yenerek Sacramento’daki galibiyet serisine devam etti.

Bloodline’ın diğer üyeleri The Usos, SmackDown Takım Şampiyonluğu için Triple Threat takım maçında The New Day ve The Brawling Brutes’a karşı mücadele ederken liderlerinden pek de geri kalmadılar. Samoalı kardeşler, kazandıkları ivmeyi geliştirmek için üstün bir hüküm sürdüler.

Liv Morgan, SmackDown Kadınlar Şampiyonasını Ronda Rousey ve Natalya’ya karşı Üçlü Tehdit maçında savundu. Eski Riott Squad üyesi, kısa süre önce, Money in the Bank sözleşmesini Rousey’de 2 Temmuz’daki premium canlı etkinlikte bozdurduktan sonra promosyondaki ilk unvanını kazandı.

Liv etkinlikte unvanını korurken, SmackDown Kadınlar Şampiyonası için The Rowdy One’a karşı SummerSlam’de çok daha büyük bir zorlukla karşı karşıya kalacak.

Gösterinin başka bir yerinde Gunther, Ricochet’i yenerek Kıtalararası Şampiyonluğu elde etti. Ring General, ana kadroya geçtiğinden beri durdurulamaz durumda ve şu anda mavi markada koştuğu single’larında yenilmedi.

Happy Corbin ayrıca SummerSlam’de Pat McAfee’ye karşı teke tek maçta Drew Gulak’ı yenerek maçına ısındı. Bu arada eski ortağı Madcap Moss, Humberto’yu yendi.


WWE Cumartesi Gecesi Ana Etkinlik sonuçlarını Sacramento, California’dan tamamlayın:

  • Kıtalararası Şampiyona: GUNTHER, Ricochet’i yendi.
  • Raquel Rodriguez, Lacey Evans ve Shayna Baszler’ı yendi.
  • Happy Corbin, Drew Gulak’ı yendi.
  • Viking Raiders, Jinder Mahal ve Shanky’yi yendi.
  • SmackDown Kadınlar Şampiyonası: Liv Morgan, Natalya ve Ronda Rousey’i yendi.
  • Madcap Moss, Humberto’yu yendi
  • SmackDown Takım Şampiyonası: The Usos, New Day ve Sheamus & Butch’u yendi.
  • Tartışmasız WWE Evrensel Şampiyonası: Roman Reigns, Drew McIntyre’ı yendi.

Güncel bir AEW yıldızı, geçen ay WWE TV’de görünmesine nasıl izin verildiğini tam burada açıklıyor.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-wwe-saturday-night-s-main-event-results-from-sacramento?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir