Ryback, güreşte bir daha asla yapmayacağı tek şey üzerine


Ryback, güreşe geri döndüğünde başka bir tam zamanlı sözleşme imzalamayı planlamıyor.

Eski Kıtalararası Şampiyon ayrıldı WWE 2016 yılında şirketle yeni bir sözleşmeyi reddettikten sonra. Güreşe ara vermeden önce omuz yaralanmasını iyileştirmek ve beslenme markasına odaklanmadan önce 2018 yılına kadar bağımsız sahnede sahne aldı.

The Ryback Show’a konuşan 40 yaşındaki oyuncu, yeniden tam zamanlı bir güreş anlaşması imzalamayı planlamadığını açıkça belirtti:

“Bir daha asla sözleşme imzalamakla ilgilenmiyorum,” dedi Ryback. “‘Hey, ben tribünlerde oturacağım ve sen benimle ne yapacağını bul.’ Bir daha asla. Öğrendim, asla olmamalıydım [signed a contract], ama hepimiz o pozisyonda yapıyoruz çünkü bu senin hayalin. Ama bu kesinlikle bir iş ve o kadar.” [30:57-31:22]

Ryback, güreşte bir daha asla yapmayacağı tek şey üzerine

Big Guy, 2006 ve 2010 yılları arasında WWE’nin Deep South Wrestling ve Florida Championship Wrestling gelişim sistemlerinde ring içi sanatçı olarak hünerini geliştirdi. Daha sonra, 2016’daki çıkışından önce altı yıl boyunca WWE’nin ana kadrosunda yer aldı.


Ryback’in güreşe dönüşünde son durum nedir?

Güç merkezi, WWE ile olan ticari marka savaşının, “bu noktada herhangi bir gün” sonuçlanmasının beklendiğini de sözlerine ekledi.

Ring içi geleceğine gelince, eski Nexus üyesi bir sonraki hamlesini açıklamadı ama aklında bir şey olduğunu söyledi:

“Bir kere [trademark battle] Sonunda tamamlandı, şu anda hazırlanıyorum” diye devam etti. “Gözümü zamanlama açısından bir şeye diktim ve onu burada bırakacağım. Çok sıkı antrenman yapıyorum.” [28:28-28:41]

Canlı etkinlikler de dahil olmak üzere, eski Tough Enough yarışmacısı WWE’de geçirdiği süre boyunca 700’den fazla maçta yarıştı. Son WWE ring içi karşılaşması Mayıs 2016’da Payback başlama programında Kalisto’ya karşı Birleşik Devletler Şampiyonluğu maçını kaybettiğinde geldi.


Lütfen The Ryback Show’a atıfta bulunun ve bu makaleden alıntılar kullanıyorsanız, transkripsiyon için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


Triple H’e ‘Oyun’ adını ilk kim verdi? Daha fazla detay burada. Tıklayın ve kim olduğunu öğrenin!

Colin Tessier tarafından düzenlendi

canlı anketCANLI ANKET

S. Bebek yüzü olarak mı yoksa topuk olarak mı Ryback’i tercih ettiniz?

Şimdiye kadar 27 oy