Ryan Garcia ve Gervonta Davis maçı, her iki dövüşçü tarafından 2023 için ‘anlaşma tamamlandı’ olarak açıklandı | Boks HaberleriRyan Garcia ve Gervonta Davis maçı, her iki dövüşçü tarafından 2023 için 'anlaşma tamamlandı' olarak açıklandı | Boks Haberleri

Amerikalı dövüşçüler Ryan Garcia ve Gervonta Davis, ikili arasındaki kavganın 2023’te bir süredir “bitmiş bir anlaşma” olduğunu açıkladı.

Uzun süredir üzerinde çalışıldığı söylenen hafif sıklet karşılaşmasının Las Vegas’ta yapılacağı her dövüşçü tarafından doğrulandı.

Davis, 7 Ocak’ta Washington DC’de dövüşeceğini, ancak bir sonraki dövüşünün Garcia’ya karşı olacağını doğruladı.

“7 Ocak’ta ringe geri döneceğim, daha fazla ayrıntı için bizi izlemeye devam edin! Ondan sonra ben ve Ryan mühürlü teslimatı imzaladım… anlaşma tamamlandı!” dedi.

Garcia, duyurunun yanı sıra sosyal medya paylaşımlarında “en iyi dövüşen en iyiyi” savundu.

“Bu dövüş sonunda gerçekleşeceği için çok heyecanlıyım – şu anda her şeyden çok istiyorum. Çok çalıştım, kariyerimin zirvesindeyim ve biliyorum ki kazanan ben olacağım.” dünyanın en büyük boksörü Bu miras bugün başlıyor.

“Boksun şu anda bu dövüşe İHTİYACI VAR. Bu sporu hayranlar için bu kadar harika yapan şeye geri dönmemizin zamanı geldi: Las Vegas gibi yerlerde göz kamaştırıcı dövüşler, kin dolu maç hikayeleri ve en önemlisi – en iyi dövüş.

“Yeni, genç hayranlarla bağlantı kurmayı seviyorum ve dünyanın en güzel sporuna yeni bir nesil getirebileceğimi biliyorum. İşe koyulmanın ve herkese boksun ne demek olduğunu göstermenin zamanı geldi…”
Kaynak : https://www.skysports.com/boxing/news/12040/12749939/ryan-garcia-vs-gervonta-davis-bout-announced-by-both-fighters-as-done-deal-for-2023

SMM Panel PDF Kitap indir