Royal Ascot: Magical Lagoon, Shane Foley’den harika bir yolculuktan sonra Jessica Harrington için Ribblesdale Stakes’i ele geçirdi | Yarış Haberleri


Shane Foley, Magical Lagoon’u Perşembe günü Royal Ascot’taki Grup İki Ribblesdale Stakes’te zafere yönlendirmek için harika bir sürüş yaptı.

Jessica Harrington’ın 11/4 vuruşu, 15/8 favori Sea Silk Road’da Tom Marquand tarafından dışarıda meydan okunduğundan, en önemli olduğu anda düz ve doğru tutuldu.

Magical Lagoon ve Foley çizgiye doğru cesurca savaşırken, kalabalık Ascot tribününe doğru uzaklaşmadan önce, ikili yan yana gelirken Marquand bunu mükemmel bir şekilde ayarlamış gibi görünüyordu.

İrlandalı akıncı, Sea Silk Road’dan yarım boy farkla kazanmaya devam etti, Tarih üç boy geri üçüncü ve Mukaddamah dördüncü oldu.

Büyük toplantıda üçüncü bir zaferin tadını çıkaran Harrington, “Magical Lagoon gerçekten derine indi ve çok iyi duruyor – bu onun için harika bir şey” dedi.

Magical Lagoon (beyaz şapka), Royal Ascot'ta Ribblesdale Stakes'i kazanmak için Sea Silk Road'u yendi
Resim:
Magical Lagoon (beyaz şapka), Royal Ascot’ta Ribblesdale Stakes’i kazanmak için Sea Silk Road’u yendi

“Yarış harika geçti, önde gitti ve ardından kendisine liderlik eden William Haggas’ın atını alt etmeyi başardı ve sonra geri savaştı.

“O sevimli bir kısrak, çok basit, eğitilmesi çok kolay, çok hoş, rahat bir at.

“Bir tane daha (Royal Ascot kazananı) almak kesinlikle harika, her zaman çok şey ifade ediyorlar.”
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12635082/royal-ascot-magical-lagoon-lands-ribblesdale-stakes-for-jessica-harrington-after-great-ride-from-shane-foley

Yorum yapın

SMM Panel