Royal Ascot: Danny Tudhope önde gelen jokeylerin unvan avantajını genişletirken dramatize edilmiş Queen Mary Stakes sahasını yok ediyor | Yarış Haberleri


Favori Dramatize, Royal Ascot’ta ikinci güne muhteşem bir başlangıç ​​yapmak için Queen Mary Stakes’teki rakiplerini mahvetti.

Jokey Danny Tudhope, pek çok kişi tarafından haftanın lider sürücüsü olarak sevilmeyecek, ancak Salı günü iki katına çıktı ve Karl Burke’ün kısrakları sahadan uzaklaşırken ve hiç rakip görmeden, 5/2’yi haklı çıkarırken çetelesine üçüncü bir kazanan ekledi. başlangıç ​​fiyatı.

17’de stant tarafında çekilen Showcasing’in kızı Tudhope için basit bir sürüş gibi görünüyordu, binici bineğinden iki kürklü direğe itmesini istedi ve anında yanıt aldı.

Tudhope’un son furlong için kırbacı kaybetmesi bile kazananı durdurmaya yetmedi, çünkü Maria Branwell üçüncü ve Love Reigns dördüncü olarak Maylandsea’nin dörtte üçünü rahat bir şekilde tamamladı.

Tudhope anlattı Gökyüzü Sporları Yarışı: “Bu hafta omuzlarımdan büyük bir yük kalktı. Bu kısrak büyük bir itibarla geldi ve çok iyi antrenman yapıyor.

“Oldukça gergin olabilir ama bugün iyi ve sakindi. En önemli şey buydu.

“Muhtemelen biraz erken gittim ve sopamı fırlattım, bu yüzden ideal değil.

“O hemen yukarıda birinci sınıf olacak. Bindiğim en hızlı iki yaşındaki kısraklardan biri ve en iyilerinden biri. O, emin ellerde.”

Danny Tudhope ve Dramatized, Queen Mary Stakes'teki rakiplerinden uzaklaştı
Resim:
Danny Tudhope ve Dramatized, Queen Mary Stakes’teki rakiplerinden uzaklaştı

Burke, “Newmarket’ten bu yana fiziksel olarak güçlenmekten ve gelişmekten başka bir şey yapmadığını bize başından beri gösterdi. Bugün harika durumda göründüğünü düşündüm, hayal etmeye cesaret ettiğim gibi koştu ve öyle olmasını umdu.

“Bu harika bir sonuç, Clipper (Logistics) için harika bir sonuç, Steve Parkin ve Joe Foley için bu işe çok büyük bir miktar koyuyorlar ve böyle günleri hak ediyorlar.

“Uzuyor ve devam ediyor. Danny, onu şu an için beş furlongda tutmasını söylese de, eminim altı furlong kalacak.

“Ondan daha çok şey var. Son iki ayda fiziksel olarak büyüdü ve çok iyi bir kısrak.”

North Yorkshire görevlisi planlar hakkında şunları söyledi: “Çalışması mükemmeldi – biraz diva, bu yüzden onu göz ardı etmemiz gerekti, ancak her şeyi gerçekten iyi idare etti.

“Beş uzun süre antrenman yaptığım en hızlı iki yaşındaki çocuk, ama altıda kalacağına eminim. Lowther ve Morny onun için ve yılın ilerleyen saatlerinde Cheveley Park için seçenekler olabilir.”
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12634497/royal-ascot-dramatised-destroys-queen-mary-stakes-field-as-danny-tudhope-extends-leading-jockeys-title-advantage

SMM Panel PDF Kitap indir