Rory McIlroy, Brooks Koepka’nın PGA Tour’u bırakmaya hazır göründüğü ‘ikiyüzlü’ LIV serisi isyancılar hakkında: Bir şey söylüyorlar, başka bir şey yapıyorlar | Golf Haberleri


Rory McIlroy, LIV serisine katılan golfçülerdeki hayal kırıklığını dile getirmeye devam etti ve onların yorumlarını ve davranışlarını “oldukça ikiyüzlü” bulduğunu söyledi; Brooks Koepka, ayrılık serisi için yola çıkan en son oyuncu oldu

Son Güncelleme: 22/06/22 17:59pm

Rory McIlroy, ABD Açık'ta iş başında

Rory McIlroy, ABD Açık’ta iş başında

Rory McIlroy, Suudi destekli LIV Golf Invitational serisine katılan bazı golfçülerin “ikiyüzlü” davranışlarına şaşırdığını söyledi.

Dört kez majör kazanan Brooks Koepka, tartışmalı ayrılık serisine katılmak için PGA Tour’dan ayrılan en son ünlü oyuncu olacak gibi görünüyor.

Koepka, Perşembe günü Connecticut’taki Gezginler Şampiyonası olan PGA Tour etkinliğinden çekildi ve önümüzdeki hafta Portland’daki ikinci LIV etkinliğinde oynaması bekleniyor.

LIV serisine geçişte Dustin Johnson, Bryson DeChambeau ve Phil Mickelson’a katılacak.

“Şaşırdım mı?” Gezginler Şampiyonası öncesinde McIlroy’a sordu.

“Evet, daha önce söylediklerinden dolayı. Sanırım bu yüzden bu adamların çoğuna şaşırıyorum çünkü bir şey söylüyorlar ve sonra başka bir şey yapıyorlar ve bunu anlamıyorum ve bunun doğru olup olmadığını bilmiyorum. yasal nedenlerle veya yapamıyorlarsa – hiçbir fikrim yok.

“Ama onların bir şey söyleyip sonra başka bir şey yapmaları oldukça ikiyüzlülük… baştan sona, hem kamusal hem de özel olarak, hepsini.”

Dünya 4 Numaralı Collin Morikawa, Koepka’yı LIV serisine kadar takip etmeye hazır olduğu yönündeki konuşmayı ve sakatlığı nedeniyle Gezginler Şampiyonası’ndan çıkan Justin Thomas’ı yalanladı.

Twitter’da, “Söylentiler havada uçuşmaya başlamadan önce, bu hafta başında ince ayar yaptığım sırtımı tedavi etmek ve dinlenmek için WD’ye karar verdim” diye yazdı.

“PGA sezonunun geri kalanı için planlandığı gibi halledip hazır hale getirdiğimden emin oluyorum. En iyi/en sevdiğim etkinliklerden birini @TravelersChamp’ı kaçırmaktan nefret ediyorum!”

PGA komiseri Jay Monahan’ın Çarşamba günü bir basın toplantısında PGA Tour’u yenileme planları hakkında konuşması bekleniyor.

McIlory geçen ay harika bir formdaydı, Kanada Açık’ı kazandı ve ardından Matt Fitzpatrick tarafından kazanılan ABD Açık’ta yakınlaştı.

Üst üste dördüncü hafta için oynamaya hazırlanırken biraz “yorgunluk ortamı” olduğunu, ancak yüksek oyun seviyesini denemek ve sürdürmek için “heyecanlı” olduğunu söylüyor.

“Pazartesi gecesi Florida’da kendi yatağımda bir gece geçirdim, bu gerçekten güzeldi. Ama evet, dün buraya geri geldim ve bugün pro-am oynadım ve bu gece erken bir gece geçireceğim. yarın yine erken başladı

Matt Fitzpatrick, Brookline'da ABD Açık'ı kazandıktan sonra Jack Nicklaus'tan bir tebrik telefonu aldığını söyledi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Matt Fitzpatrick, Brookline’da ABD Açık’ı kazandıktan sonra Jack Nicklaus’tan bir tebrik telefonu aldığını söyledi.

Matt Fitzpatrick, Brookline’da ABD Açık’ı kazandıktan sonra Jack Nicklaus’tan bir tebrik telefonu aldığını söyledi.

“Fakat devam etmek ve özellikle de formumu devam ettirmek için heyecanlıyım. Gerçekten iyi bir golf oynuyorum ve bunu yapmaya devam etmek istiyorum.

“Sanırım oynadığım üç hafta, Memorial’ın çok zorlu bir golf sahası gibi. Kanada çok talepkar değildi ama kendinizi çekiştirip böyle bir hafta sonu oynadığınızda, o zaman bu sizden çok şey alır. Ve sonra bunu bir ABD Açık ile takip ediyorsunuz.Yani bence bu her şeyin bir kombinasyonu.

“Zihinsel olarak tamamen iyiyim, ama biliyorsun, bu öğleden sonra bir nevi dinlenmek ve iyi bir gece daha uyumak ve yarın oynamaya hazırlanmak güzel olacak. Ama arka arkaya dört hafta için oldukça nadirdir. Bu günlerde ben. Bir süredir arka arkaya dört oynamadım ve nedenini hatırlamaya başlıyorsun!”

Rory McIlroy, Brooks Koepka'nın PGA Tour'u bırakmaya hazır göründüğü 'ikiyüzlü' LIV serisi isyancılar hakkında: Bir şey söylüyorlar, başka bir şey yapıyorlar | Golf Haberleri

En iyi fiyatları alın ve Birleşik Krallık ve İrlanda genelinde 1.700 kurstan birinde bir tur rezervasyonu yapın
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12638657/rory-mcilroy-on-duplicitous-liv-series-rebels-as-brooks-koepka-looks-set-to-quit-pga-tour-they-say-one-thing-do-another

Yorum yapın

SMM Panel