Ronda Rousey sonunda WrestleMania 35 belasını ele aldı


Ronda Rousey, WrestleMania 35’teki başarısız bitişin parlak bir tarafını görüyor.

WrestleMania 35’in ana etkinliğinde Rousey, WWE’deki ilk mağlubiyetini, hem RAW hem de SmackDown Kadınlar Şampiyonalarını ele geçirmek için üçlü tehdit maçında Becky Lynch tarafından tuş edildiğinde yaşadı. Pek çok taraftar, bu tarihi maçı tartışmalı bitiş için hatırlıyor, çünkü pinfall sırasında Rousey’nin omuzlarından biri kalkmıştı.

Rousey, dizinin son bölümüne konuk oldu. Kurt Açı Gösterisi çeşitli konuları tartışmak için. Bir vurguda, WrestleMania 35’te sabitlendiğinde omzunun kalktığı soruldu. Buna karşılık, SmackDown yıldızı, gerçekleşirken omzunu indirmeye yardım etmeye çalıştığını açıkladı.

Ronda Rousey, “Omzumun aşağıda olduğunu düşünmedim,” diye başladı. “Omzumu daha fazla aşağı koymak için düzleşmeye çalışıyordum. Yani olan buydu. Sadece omzumun en üst kısmı olduğunu düşündüm. Bu yüzden aşağı inmeye çalışıyordum. Yani omuzlarımın gerçek arkaları aşağıdaydı. ve onun çoktan saymaya başladığını bilmiyordum. Yani ya da titreme sırasında omzum kalktı. Bu yüzden yardım etmeye çalışıyordum, ama sonunda harika oldu çünkü şimdi tekrar ziyaret etmem gerekiyor.” [H/T: Fightful]

Ronda Rousey ve Becky Lynch arasındaki rövanş için yerleşik bir hikaye var

Taraftarlar, Lynch’in WrestleMania 35’te bu başarısız pini attığından beri bir rövanş umuyordu. Sonuç olarak, Ronda Rousey, WrestleMania 38’de Charlotte Flair ile güreşmeyi seçtiğinde WWE Evreni biraz hayal kırıklığına uğradı.

Rousey ve Lynch arasındaki rövanşın ne zaman gerçekleşeceği belirsiz olsa da, WrestleMania 35’in katalizörü, zorlayıcı bir hikaye oluşturmak için yeniden ziyaret edilebilir.

Şimdilik, hem Lynch hem de Rousey ayrı markalardalar ve her iki kadını da karakterlerini kalçalarına takılmadan keşfetmeye bırakıyorlar. Bu rekabet için geleceğin neler getireceğini zaman gösterecek.


Bir WWE Onur Listesi üyesi, Ric Flair’in Sportskeeda Exclusive’deki son maçını izlemeyeceğini söyledi burada

canlı anketCANLI ANKET

S. Becky Lynch ve Ronda Rousey arasındaki nihai rövanş için heyecanlı mısınız?

şimdiye kadar 74 oy

Colin Tessier tarafından düzenlendi

tepki-emoji
yorum simgesi4 yorum