Roman Reigns’teki Vince Russo, muhtemelen sekiz hafta içinde unvanlarını kaybediyor


Roman Reigns, Undisputed Universal Championship’i kaybederse, Vince Russo’nun WWE’nin rezervasyon seçenekleri hakkında büyük şüpheleri var.

Drew McIntyre’ın 3 Eylül’de Galler, Cardiff’teki Clash at the Castle’da kemer için Reigns’e meydan okuması bekleniyor. Etkinlik, SummerSlam 1992’den bu yana Birleşik Krallık’ta düzenlenen ilk büyük WWE şovu olacak.

Russo Sportskeeda Wrestling’de konuştu “Russo ile Yazmak” John Cena ile karşılaşmadan önce McIntyre’ın Reigns’i tahttan indirme olasılığını göster. Bunun nasıl rezerve edilebileceği sorulduğunda, eski WWE yazarı, şirketin yıldız gücü eksikliği hakkında sorular sordu.

Sana söyleyemem, dedi Russo. “Bu kadar sınırlı bir eliniz var ve bu kartları nasıl oynuyorsunuz? Sorun şu ki, eliniz o kadar sınırlı ki hiçbir şey organik olmayacak ve hiçbir şey mantıklı olmayacak. Yani ne yaparsan yap, zorlanacak.” [4:03-4:26]

youtube kapağı

Russo’nun Cena’nın muhtemelen bir gün rekor kıran 17 kez dünya şampiyonu olması hakkındaki düşüncelerini öğrenmek için yukarıdaki videoyu izleyin.


Vince Russo, WWE’nin Roman Reigns dışındaki en iyi yıldızlarıyla ilgili endişelerini paylaşıyor

Son iki yıldır WWE’de Roman Reigns’den daha büyük bir cazibe merkezi olarak tanıtılmadı. Tribal Chief, WWE ve Evrensel Şampiyonalarını sırasıyla 94 ve 675 gün düzenledi. Ayrıca 934 gün önce TLC 2019’da Baron Corbin’e yenildiğinden beri de pineklenmedi.

Şu anki ana etkinlik resmini tartışan Vince Russo, WWE’nin megastar yaratamaması nedeniyle zor bir durumda olduğunu da sözlerine ekledi.

“Gerçekten zor durumdalar, ama onları oraya kim koydu?” Russo devam etti. “Onları o noktaya ben koymadım. sen [host Dr. Chris Featherstone] onları o yere mi koydun?! Elinizde çok sınırlı sayıda kart var ve hiçbiri çalışmıyor.” [4:29-4:48]

Reigns, 30 Temmuz’da SummerSlam’deki Last Man Standing maçında Undisputed Evrensel Şampiyonasını Brock Lesnar’a karşı savunacak. John Cena’nın etkinlikte Theory ile karşılaşması bekleniyordu, ancak bu planın ertelendiği bildirildi.


Bu makaleden alıntılar kullanıyorsanız lütfen Sportskeeda Wrestling’e atıfta bulunun ve videoyu gömün.


Brock Lesnar ilk tanıştıklarında Vince McMahon’a ne söyledi? Bir WWE Hall of Famer’dan dinleyin.

canlı anketCANLI ANKET

S. Drew McIntyre, Roman Reigns’i tahttan indirmeli mi?

Şimdiye kadar 63 oy

Colin Tessier tarafından düzenlendi

tepki-emoji

Yorumlar

yorum simgesi2 yorum