Roman Reigns’in efsanevi kuzeni Cody Rhodes’un WWE’nin en iyi şampiyonu olacağını düşünüyor


Cody Rhodes’un Hell in a Cell’deki cesur performansının ardından Rikishi, 36 yaşındaki oyuncunun WWE geleceğinin parlak göründüğüne inanıyor. Roman Reigns’in efsanevi kuzeni de dikkate değer bir tahminde bulundu.

Bu ayın başlarında, Rhodes meşru bir şekilde yırtılmış bir göğüs kasıyla savaştı ve Seth Rollins’i korkunç yapının içinde yendi. Beklenmedik yaralanmasından önce, The American Nightmare, Rikishi’nin kuzeni Roman Reigns tarafından düzenlenen Undisputed WWE Evrensel Şampiyonası için muhtemel bir rakip gibi görünüyordu.

Sony Sports Network’te konuşan Ekstra Dhamaal gösteri, Rikishi, Rodos’un hala dünya şampiyonluğu hedefine yolun aşağısında bir yerde ulaşabileceğini belirtti:

“Bu sakatlığı düzelttiğinde, tam anlamıyla geri dönebilmek için iki kat daha fazla çalışacağına eminim. Gelecek parlak görünüyor. Gelecekte Cody Rhodes’u orada ağır siklet şampiyonu olarak görüyorum. biliyor musun? Şampiyon, nokta.”

Rhodes’un WWE’nin en büyük unvanını kazanma zihniyeti oldukça açık olsa da, bu kehaneti yerine getirmek için Roman Reigns’i mi yoksa başka birini mi tahttan indirdiğini görmek ilginç olmalı.


Roman Reigns vs. Cody Rhodes gerçeğe dönüşmeden önce çok şey olabilir

Hell in a Cell’den sonraki RAW bölümünde, Rhodes, Seth Rollins’in sinsi saldırısı nedeniyle televizyondan silindi. The American Nightmare harekete geçtiğinde, aralarındaki rekabetin devam edip etmeyeceği belirsizliğini koruyor.

WWE’nin sakatlık güncellemesi, dokuz ay boyunca rekabet edemeyeceğini gösteriyor, bu nedenle Reigns’e karşı olası bir hesaplaşma yakın zamanda gerçekleşmeyebilir. Bu arada, Tribal Chief, SmackDown’ın yaklaşan bölümünde altınını Riddle’a karşı savunmaya hazırlanıyor.

Reigns unvanını korursa, spekülasyonlar Bobby Lashley, Drew McIntyre ve Randy Orton gibi yıldızların bir sonraki dünya şampiyonluğu fırsatı için adım atabileceğini öne sürüyor. Bu adamlar, Rhodes nihai vuruşunu yapmadan önce Bloodline liderini tahttan indirecek kadar yeteneklidir.

WWE manzarası bundan birkaç ay sonra nasıl görünürse görünsün, eski AEW yıldızının Reigns’e karşı mücadelesi, unvanı olan veya olmayan birçok gözü cezbedebilir.


Lütfen Extraaa Dhamaal’a atıfta bulunun ve bu makaleden alıntılar kullanıyorsanız Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


Son dakika haberi: Bakın kim emeklilikten çıkıp Becky Lynch’le yüzleşmek için alay etti burada.

canlı anketCANLI ANKET

S. Maç WWE’de olursa sence kim kazanır?

şimdiye kadar 2 oy

Arjun tarafından düzenlendi