Roman Reigns, WWE’nin olası fatihi hakkındaki gönderisine iki kelimelik yanıt veriyor


Roman Reigns, Tartışmasız WWE Evrensel Şampiyonu olarak görev süresinin yakın zamanda sona ermeyeceğinden emin.

37 yaşındaki oyuncu, WWE ve Evrensel Şampiyonalarını birleştirmek için 3 Nisan’da WrestleMania 38’de Brock Lesnar’ı yendi. Sıradaki rakibi bilinmiyorken, WWE takipçilerine şu soruyu sordu: Instagram Bloodline liderini tahttan indirebileceğini düşündükleri süperstarı adlandırmak için.

Hayranlar seçimlerini yaparken, Reigns iki gülen emoji ve iki kelimelik bir yorumla araya girdi:

“hayal kurmaya devam et.”

WWE, Roman Reigns'in kendisinden bir yanıt aldı.
WWE, Roman Reigns’in kendisinden bir yanıt aldı.

Reigns’in son televizyon maçı 8 Mayıs’ta The Usos ile güçlerini birleştirerek WrestleMania Backlash’te Drew McIntyre ve RK-Bro’yu yendiğinde geldi.

Son iki ayda 10 canlı etkinlik maçında McIntyre’a karşı Undisputed WWE Evrensel Şampiyonasını korudu. Ancak, Lesnar’a karşı kazandığı birleşme zaferinden bu yana henüz televizyonda bir unvan karşılaşmasında rekabet etmedi.


Roman Reigns’i kim tahttan indirebilir? WWE hayranları nasıl tepki verdi?

WWE’nin Instagram gönderisi, Bobby Lashley ve Cody Rhodes’tan Drew McIntyre ve The Rock’a kadar hayranlardan karışık cevaplar aldı. Randy Orton ve Riddle’ın isimleri de yorum bölümünde yer aldı.

Gerçekçi olarak, Rhodes’un yakın gelecekte Roman Reigns ile karşılaşması pek olası değil. American Nightmare’in Hell in a Cell’den önce sağ pektoral tendonunu kemikten kopardıktan sonra bu hafta ameliyat olacağı bildiriliyor.

Lashley ve Riddle, son bölümlerde gözlerinin altın yakalamak olduğunu açıkça belirttiler. Orton ve The Rock’ın da Reigns’in gelecekteki rakipleri olduğu yönünde yoğun bir şekilde söylentiler var, ancak ikincisinin 2023’e kadar akrabasıyla karşılaşması pek olası değil.

McIntyre, sonunda Reigns’i tahttan indirmek için güçlü bir rakip. SmackDown yıldızının 3 Eylül’de Galler’in Cardiff kentindeki Clash at the Castle’da uzun süredir devam eden rakibi ile bire bir gitmesi bekleniyor.


MJF, AEW’de Tony Khan’a karşı tartışmalı bir figürle aynı hizaya gelebilir mi? bunu duymak eski bir WWE yazarı.

canlı anketCANLI ANKET

S. 2022’de Roman Reigns’i tahttan indiren var mı?

Şimdiye kadar 45 oy

Düzenleyen Kartik Arry