Roman Reigns, WWE RAW için Dallas’a dönüşünü hızlandırıyor ve Crown Jewel’da Logan Paul’u “utandıracağına” söz veriyor


WWE Superstarı Roman Reigns, Dallas’ta düzenlenen WrestleMania 38’de kemer birleştirme maçında Brock Lesnar’ı RAW için şehre dönmeden önce mağlup ettiğini hatırladı.

Kabile Şefi, Cowboys eyaletinde Tartışmasız WWE Evrensel Şampiyonu olarak mevcut saltanatını başlattı. O zamandan beri, Matt Riddle ve Drew McIntyre’ın beğenilerini yenerek unvanı elinde tuttu.

Roman’ın bir sonraki unvan savunması Crown Jewel için planlanıyor ve burada Logan Paul ile teke tek maçında karşılaşacak. Masa Başkanı da yaklaşan maçı tanıtmak için RAW’da bulunacak.

Red Brand’deki görünümünden önce Twitter’a giren Reigns, herkese tarihi şampiyonluk koşusunun bu geceki RAW’ın gerçekleşeceği Dallas’ta başladığını hatırlattı. Samoalı ayrıca, Crown Jewel’daki maçlarında Logan Paul’u “utandıracağına” söz verdi.


Jim Cornette, Roman Reigns’in WWE Crown Jewel’daki unvanını koruması için destek verdi.

Roman Reigns ve Logan Paul, ikincisinin kare çember içindeki üçüncü maçı olacak. Logan, maçtan önce Shawn Michaels ve Hurricane Helms gibi isimlerle antrenman yaparken, pek çoğu onu Tribal Chief’i gasp etmesi konusunda desteklemiyor.

Jim Cornette ayrıca iki megastar arasında yaklaşan hesaplaşma hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Eski WWE menajeri, Logan’ın ring içi yeteneklerinden etkilenmesine rağmen Maverick’in Roman Reigns’i yenme şansının çok az olduğunu belirtti:

Cornette, “İyi olacak,” dedi. “Logan Paul bunu ciddiye alıyor ve çok gururlu biri. Antrenman yapıyor. Tecrübesizliğine göre yapması gerekenden çok daha iyisini yaptığını gördük. Kemeri değiştirmeyecekler ama verdiler. Suudi Arabistan, 50 milyon doları karşılığında söyleyebilecekleri biriyle büyük bir ana etkinlik ve gerçekten de öyle, büyük bir Amerikan ünlüsü.”

Roman Reigns RAW’da yer alacak olsa da, Logan Paul’un müsait olup olmayacağına dair bir haber yok. YouTuber en son SmackDown’da Jey Uso’yu bir yumrukla yere serdiği yerde görüldü.

Crown Jewel’da sence kim zirveye çıkacak? Yorumlarda sesi kapatın ve bize bildirin!

CM Punk WWE’ye geri mi dönüyor? AEW’si gerçekten bitti mi? Bir güreş efsanesi fikrini söylüyor burada

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/roman-reigns-hypes-return-dallas-wwe-raw-promises-embarrass-logan-paul-crown-jewel?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir