Roman Reigns, WrestleMania 38’de Brock Lesnar’a karşı oynadığı maçın ardından bir sonraki hamlesini açıkladı.


Roman Reigns, WrestleMania 38’de Brock Lesnar’a karşı oynayacağı maçtan sonra bir sonraki hamlesinin ne olacağını açıkladı. WWE Evrensel Şampiyonu’na göre, kariyerinin bu bölümünü kapatacak ve yoluna devam edecek, bu da Reigns-Lesnar rekabetinin bir kez çözüleceğini öne sürüyor. ve hepsi için.

Reigns ve Lesnar daha önce Show Of Shows’da karşı karşıya gelmişti. Çift, WrestleMania 31 ve WrestleMania 34’te çarpıştı. İlginçtir ki, Reigns The Grandest Stage of Them All’da henüz The Beast Incarnate’i yenemedi.

üzerinde konuşurken Bu Gece Gösterisi, Reigns, modern WWE tarihinin en büyük şampiyonu olarak yerini sağlamlaştırdığını iddia etti. Lesnar’a karşı kazanacağı bir galibiyetin onu herkesin üzerinde bir seviyeye çıkaracağına inanıyor. Reigns dedi ki:

“Şah mat. Bu bölümü kapatıp devam etmenin zamanı geldi. Biliyorsun, benim için bir ömrün peşindeydim. Sanırım modern zamanda kendimi en büyük şampiyon olarak net bir şekilde sağlamlaştırdım. WWE’nin bir parçası. Brock Lesnar’ın bu bölümünü geçmem için, sanırım bu beni başka kimsenin dokunamayacağı bir oyun sahasına sokuyor.” (7:14’ten itibaren)

Roman Reigns’in eski rakibi AJ Styles, kısa süre önce WrestleMania 38’de The Tribal Chief’e galibiyet için destek verdi.

Eski WWE Şampiyonu AJ Styles, geçmişte hem Roman Reigns hem de Brock Lesnar ile karşılaşmıştı. Ancak The Phenomenal One, Reigns’in WWE’deki şu anki performansından daha çok etkilenmiş görünüyor. 44 yaşındaki The Tribal Chief’i Show Of Shows’da galip gelmesi için destekledi.

Styles kısa süre önce NDTV Sports’a şunları söyledi:

“Hem Roman Reigns hem de Brock Lesnar ile ringdeydim. Brock Lesnar kariyerimde karşılaştığım en güçlü rakiplerden biri ama bilmiyorum, Roman ve Brock arasında tuhaf bir dinamik var çünkü onlar. Ringe o kadar çok girdim ki bilmiyorum sonucun ne olacağını söylemek zor.Birine para vermem gerekse muhtemelen Roman Reigns’e girerdi, kendi klasmanında. şu anda.” (H/T NDTV Spor)

Reigns, birkaç gün içinde Brock Lesnar’ı yenerek tarihi WWE Evrensel Şampiyonu serisini uzatmayı hedefleyecek. Masanın Başı, 2021’de Evrensel Şampiyon olarak şu anki saltanatı sırasında The Beast Incarnate’i bir kez yendi.

Bu makaleden alıntılar kullanırsanız lütfen Sportskeeda Güreşi’ne teşekkür edin.


Wrestling’in en ateşli çifti WrestleMania hafta sonunda tekrar bir araya geliyor. Daha fazla detay burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/roman-reigns-reveals-next-move-match-brock-lesnar-wrestlemania-38?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın