Roman Reigns ve The Rock arasında bir maçta eski WWE yazarı


Eski WWE Magazine yazarı Brian R. Solomon kısa süre önce WrestleMania 39’daki potansiyel Roman Reigns vs. The Rock maçı hakkında bilgi verdi.

Tartışmasız WWE Evrensel Şampiyonu, WrestleMania 38’de Brock Lesnar’ı yenerek tartışmasız şampiyon olduğundan beri şirketin programlarında düzenli olarak yer almıyor. En son göründüğü 17 Haziran SmackDown bölümünde Riddle’ı yenerek unvanını korumak için geldi.

WWE Magazine’in eski bir çalışanı ve yazarı olan Solomon, promosyonun şu anda 37 yaşındaki şampiyonu bir tutma düzeninde tuttuğuna inanıyor. Geçenlerde ile konuştu Ucuz Isı Üretimleri dijital ses dosyası ve şu anda The Tribal Chief için çok fazla seçenek olmadığını söyledi.

Brian, Reigns’in iyi bir maç çıkarabileceği süper yıldızlar olduğunu söyledi (Randy Orton, Drew McIntyre, Brock Lesnar), ancak taraftarlar onu yenemeyeceklerini biliyorlar.

Röportaj sırasında Solomon, WrestleMania 39’da The Rock ve Roman Reigns arasındaki söylentileri de tartıştı. İki kuzen arasındaki maçın başlıktan daha büyük olduğunu belirtti.

“The Rock’ın WrestleMania için ufukta olabileceğini düşünüyoruz ama daha önce de söylediğim gibi, o maç için isme ihtiyaçları yok. Bu maç başlıktan daha büyük. Rock vs. Roman, Cody olabilir.” birine karşı, belki de başlık için Brock. Bunun hakkında ne kadar çok düşünürsem, gerçekte olanın bu olabileceğini o kadar çok düşünüyorum,” dedi Solomon. [H/T WrestlingInc]

youtube kapağı

Paul Heyman, Roman Reigns ve The Rock arasındaki maçta

Kabile Şefinin Özel Danışmanı, Reigns ve The People’s Champion arasındaki olası eşleşme hakkında konuşmak için kısa bir süre önce Sportskeeda Wrestling’e katıldı.

Maçın şu anda sadece bir fantezi olduğunu ve The Rock, sözleşmeye adını koyana kadar böyle kalacağını iddia etti.

Heyman, “The Tribal Chief The Rock’ı parçalarken 20, 30, 40, 50, 100 bin kişinin yaşadığı ve tezahürat yaptığı enerjiyi hissetmek Dwayne Johnson’ın bir fantezisi,” diye ekledi. “Tüm zamanların en iyisi Roman Reigns ile ringe çıkmak Dwayne Johnson’ın bir fantezisi… o zaman, şimdi ve sonsuza dek. Adını bir sözleşmeye koyana kadar olmaz, bu sadece onun fantezisi.” [6:36-7:02]

youtube kapağı

The Tribal Chief ve The Brahma Bull arasında bir WrestleMania maçının sonunda The Show of Shows’da gerçekleşip gerçekleşmeyeceği henüz belli değil.

Sportskeeda Wrestling, The Rock vs. Roman Reigns’in WWE’de bir noktada olacağına dair beş ipucuna bir göz attı ve bunu buradan kontrol edebilirsiniz.


Undertaker – Sting maçı için planlar var mıydı? Hemen buradan öğrenin.

canlı anketCANLI ANKET

S. WrestleMania 39’da Roman Reigns ile The Rock’ı görmek ister misiniz?

şimdiye kadar 32 oy

Debottam Saha tarafından düzenlendi

tepki-emojitepki-emoji

Yorumlar

yorum simgesi1 yorum