Rogue Bear bu hafta sonu York’ta Kupaya Hazır | Yarış HaberleriRogue Bear bu hafta sonu York'ta Kupaya Hazır | Yarış Haberleri

Rogue Bear Cumartesi günü York’taki John Smith’s Cup’ın 63. koşusunda yer aldığında Tom Clover servetinde bir değişiklik olmasını umuyor.

Dört yaşındaki oyuncu, 2022’de şu ana kadar çıktığı üç kariyerinde kazandığı üç zafere bir şey eklemediği için biraz talihsiz oldu ve Flat çim sezonunun açılış gününde Lincoln’de üçüncülükle başlayarak her seferinde podyuma çıktı. .

Daha sonra, Dante toplantısı sırasında Knavesmire’de 10 furlong’luk değerli bir handikap için yolculukta yükseldiğinde daha da dar bir farkla ve sadece bir kafa ile kaybetmeden önce Newbury’s Spring Cup’ta Modern News tarafından yarım boy reddedildi.

Newmarket merkezli Clover, şimdi Kodiac’ın dikbaşlı oğluyla Yorkshire’a dönüşü için bir buçuk mil ile ısrar ediyor ve bahçesinin büyük destekçileri olan The Rogues Gallery sendikası için büyük bir ödül almaya kararlı.

Clover, “O gün çok şanssız olduğunu hissettim” dedi. “Oldukça sert çekip bir kafaya dövülmek, onun ne kadar güzel bir ihtimal olduğunu gösteriyor. Sondan gelmek, tüm alanı geçmek ve sadece bitirmek, attan çok fazla karakter gösterdiğini düşündüm.

“Ona biraz ara verdik, biraz tazeledik ve Cumartesi günkü yarış için onu eğittik. Evde iyi kalpli görünüyor. Umuyorum ki aslında biraz büyümüştür. Biraz daha rahat ve Yarışları sayesinde çok şey öğreniyor.Ondan memnunum.

“Bu çok değerli ve prestijli bir yarış. ‘Rogues’ benim büyük destekçilerim ve bu Cumartesi handikaplarında koşabilen onlar için böyle bir ata sahip olmak çok güzel. At, birinin yoluna düşmesini gerçekten hak ediyor, hissediyorum. Umarım onu ​​iyi bir nickle orada yakaladım.”
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12646261/rogue-bear-up-for-the-cup-at-york-this-weekend

SMM Panel PDF Kitap indir