Rodtang Jitmuangnon ve Tawanchai PK.Saenchai birlikte harika fotoğraf çekiyor


Muay Thai yıldızları Rodtang Jitmuangnon ve Tawanchai PK.Saenchai birlikte biraz zaman geçiriyorlar ve yakın zamanda bir fotoğraf paylaştılar. Rodtang, hüküm süren Muay Thai sinek siklet şampiyonu ve şu anda Flyweight Grand Prix’de yarışıyor. Tawanchai, kariyerinin en büyük galibiyetini elde ediyor ve bir sonraki maçında Muay Thai tüy siklet şampiyonluğu için mücadele edecek.

Muay Thai Chai (@muaythaichai), fotoğrafı Twitter’da şu başlıkla paylaştı:

“Tawanchai, Sudsakorn ve Rodtang sadece takılıyor.”

Tawanchai, Sudsakorn ve Rodtang sadece takılıyor.

Bu yılın başlarında Rodtang, Flyweight Muay Thai Grand Prix’sinin açılış turunda İngiliz forvet Jacob Smith’i mağlup etti. Yarı final turunda Tayland şampiyonu Savvas Michael ile karşılaşacak. Bu turnuvanın finali daha sonra 2022’de yapılacak.

Tawanchai sadece 23 yaşında ama çarpıcı kariyerinde 100’den fazla zafer kazandı. En son, Niclas Larsen’e karşı ONE 158’de manşet oldu. Tayland doğumlu dövüşçü, mücadeleyi ikinci rauntta nakavtla etkileyici bir şekilde kazandı. Tawanchai PK.Saenchai ayrıca bu galibiyetle kendisine bir şampiyonluk şansı kazandı ve bir sonraki tüy sıklet şampiyonu Petchmorakot Petchyindee ile karşılaşacak.


Tawanchai PK.Saenchai şampiyonluk şansını tartışıyor

Tawanchai PK.Saenchai’nin önünde büyük bir meydan okuma var. Petchmorakot, kemerini üç maçta savunan etkileyici ve baskın bir ONE unvan sahibidir. Yaklaşan şampiyonluk maçında 23 yaşındaki yarışmacı ONE Championship ile konuştu ve söz konusu:

Petchmorakot ile dövüştüğümde iki veya üç kat daha fazla antrenman yapacağım ve tüm odak noktam o kemeri ondan almak olacak. Oyun planını biliyorum, kim olduğunu biliyorum, oyununun nasıl olacağını biliyorum. Dövüş sırasında her adımı okuyacağım. Amacım o kemeri ondan almak. sanırım yapabilirim [deliver a win like I did against Larsen]. Ve hayranlarım için size en iyi performansımı göstermek için elimden geleni yapacağım.”

Tawanchai PK.Saenchai ve Petchmorakot muhtemelen 2022’de ONE tüy siklet Muay Thai dünya şampiyonası için karşı karşıya gelecekler. Tawanchai, bu mücadelenin büyüklüğünü bildiğini ve ihtiyaç duyduğu seviyeye çıkacağını söylüyor:

“[Petchmorakot] gerçekten iyi bir vücut kondisyonuna sahip olduğunu gösterdi. Genel olarak, o gerçekten iyi bir dövüşçü. Harika yumrukları var. Ve eğer savaşacaksak, gerçekten büyük ve gerçekten etkili bir dövüş olacak.”

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-rodtang-jitmuangnon-tawanchai-pk-saenchai-take-great-photo-together?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel