Rock’ın kızı, WWE isim değişikliğinin ardından yeni bir görünüm sergiliyor


Simone Johnson kısa süre önce Twitter sayfasında yeni WWE ring adıyla uyumlu görünen yeni görünümünü sergilediği yeni bir resim paylaştı.

20 yaşındaki dördüncü nesil Süperstar, geçen ay Ava Raine adını aldı ve o zamandan beri şirketle ring içi çıkışına doğru ilerliyor. Güreş efsanesi The Rock’ın kızı, saçlarının önünü kırmızıya boyadığı ve geleneksel siyah saçlarını öne çıkarmak için kırdığı yeni saç stilini sergiledi.

Yıldızın doldurması gereken kocaman ayakkabıları var ve iki yıldan fazla bir süredir şirketteki ilk çıkışına hazırlanıyor. WWE Süperstarı Zelina Vega, yeni görünümü hakkında zaten yorum yaptı ve artık tüm kızıl saçlı kadınlardan oluşan bir grup olması gerektiğini açıkça belirtti.

Vega ve The Rock, Paige’s’te birlikte çalıştıktan sonra yakın arkadaşlardır. ailemle kavga etmek film.

Simone Johnson, WWE’deki ilk çıkışı için yakında herhangi bir zamanda ayarlanabilir

@AvaRaineWWE Sanki saçları kırmızı olan tüm insanlar en salak ve bir grupta olmalı oooouuunoimjusssayin

Simone Johnson, The Performance Center’a 2020’de katıldı ve ilk dördüncü nesil güreşçi. Johnson, kısa kariyeri boyunca diz yaralanmaları nedeniyle birkaç aksilik yaşadı, ancak son isim değişikliği, birçok taraftarın onun çağrılabileceğine inanmasına neden oldu.

WWE kısa süre önce Johnson’ın katılabileceği bir NXT Women’s Breakout Turnuvası sundu, ancak görünüşe göre şirket beklemeyi tercih etti. The Rock’ın en büyük kızının ring içi çıkışı, dünyanın tek başına görmeyi bekleyeceği bir şey olacak. NXT’ye geldiğinde, kadınlar bölümüne daha da fazla yetenek katacak.

Ava Raine’in halka ilk kez halka açık olarak ne zaman çıkacağına dair bir güncelleme yok, ancak görünüm değişikliği büyük bir alay konusu olabilir.


Bir WWE Onur Listesi üyesi, Ric Flair’in Sportskeeda Exclusive’deki son maçını izlemeyeceğini söyledi burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-the-rock-s-daughter-shows-new-look-following-wwe-name-change?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir