Ricochet SmackDown’ı kaçırmaya hazır, kendisine kişisel izin verildiğini açıkladı


Ricochet, WWE’nin kendisine kişisel izin verdiği için bu geceki SmackDown bölümüne katılmayacağını açıkladı.

33 yaşındaki oyuncu en son geçen hafta WrestleMania SmackDown’da Kıtalararası Şampiyonluğunu koruduğu Humberto Carrilo ve Angel Garza’ya karşı üçlü tehdit maçında görüldü. Başlığı korumak için her iki yıldızı da başarıyla yendi.

Ricochet kısa süre önce WWE’nin kendisine ailesiyle birlikte olması için biraz izin verdiğini, yani SmackDown’ı kaçıracağını Twitter’da paylaştı. Önümüzdeki hafta mavi markaya döneceğini de sözlerine ekledi:

“Bir şampiyon sadece ringde ünvanını savunmakla kalmaz, ailesini de savunur ve korur. Bu şampiyona bu hafta sonu oğlumla geçirmesi için biraz zaman verdiğiniz için WWE’ye teşekkür ederiz. Los Lotharios’u Wrestlemania Smackdown’da boğduktan sonra, şampiyon MY ile bazı Ar-Ge çalışmaları başladı. tam olarak ihtiyacım olan şey,” diye yazdı.

Kıtalararası Şampiyonunuz bugün Smackdown’da olmayacak ama ben gelecek hafta her zamankinden daha iyi bir şekilde döneceğim! ♥️?? twitter.com/kingricochet/s…


Ricochet ve şu anki Birleşik Devletler Şampiyonu Finn Balor, WrestleMania kartının dışında bırakıldı

Ricochet, birkaç hafta önce Sami Zayn’i tahttan indirerek kariyerinde ilk kez IC unvanını ele geçirdi. Ancak, şampiyon olmalarına rağmen, o ve Finn Balor, WWE WrestleMania 38’de yarışmadılar.

Kıtalararası Şampiyona en son premium bir canlı etkinlikte savunulduğunda, geçen yıl Vitrin Ölümsüzleri’ndeydi. Etkinlik sırasında Apollo Crews, Big E’yi yenerek kemeri aldı.

Crews, 13 Ağustos SmackDown bölümünde Shinsuke Nakamura’ya yenildi. Bu arada, RAW Superstar Finna Balor, WWE’ye dönüşünden sonra Damien Priest’i yenerek ABD Şampiyonasını ele geçirdi. Koşusu sırasında birkaç unvansız mağlubiyet yaşadı.

Balor, geçen hafta Mapcap Moss’un kazandığı mavi markayla Andre the Giant Memorial Battle Royal’de yarıştı. ‘Mania’dan sonra RAW’da Balor, RAW Takım Şampiyonları RK-Bro ile bir araya gelerek Austin Theory ve The Usos’u yenerek yendi.

Şirketin yakın gelecekte Ricochet ve Balor için ne planladığını göreceğiz.


Triple H’e ‘Oyun’ adını ilk kim verdi? Daha fazla detay burada. Tıklayın ve kim olduğunu öğrenin!
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/ricochet-set-miss-smackdown-reveals-he-s-given-personal-leave?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın