Rick & Morty yaratıcısı, Xbox Bethesda Games Showcase 2022’de High On Life adlı tuhaf yeni FPS’yi duyurdu


İkonik Rick & Morty serisinin hayranları hazır. Esprili animasyon serisinin yaratıcısından yepyeni bir Xbox oyunu geliştiriliyor.

Justin Roiland, High On Life adlı yeni bir birinci şahıs nişancı üzerinde çalışıyor. Canlı yeni deneyim, oyuncuların ortalama bir liseliyi kontrol ettiği bir bilim kurgu macerasıdır. Bir ödül avcısı rolüne atandıklarında hayatları alt üst olur.

Xbox Bethesda Games Showcase 2022’de duyurulan oyun, yerleşik nişancı formülünde yeni bir dönüş yapacak gibi görünüyor. Bu, üst düzey estetik ve renkli sanat tarzıyla güçlendirilir. İşte bununla ilgili daha fazla detay:


High On Life’ın Xbox Bethesda Games Showcase 2022’deki gösterimi, oyuncuların uzaylılarla tuhaf şekillerde savaşmasını sağlayacak

İnsanları uyuşturucu olarak kullanmak için Dünya’yı istila eden uzaylılar ile birlikte, yeni ödül avcısı tarafından yok edilmeleri gerekiyor. Bu macera, oyuncuların çeşitli seviyelerde gezinmesini sağlayacak. Bunlar, yemyeşil ormanlardan ve neon ışıklı sokaklardan tozla kaplı manzaralara ve soğuk tesislere kadar uzanıyor gibi görünüyor.

Buradaki en önemli nokta silah türüdür. Her biri kendi kişiliğine sahip, konuşabilen, duyarlı alineler gibi görünüyorlar. Yüzleri oyuncuya dönük ve mermiler arkalarından fırlıyor gibi görünüyor.

Rick & Morty’yi yapan birinden kaba ama beklenmedik değil. 2022’de PC, Xbox One ve Xbox Series X|S’e gelecek. PC için High On Life, Steam ve Epic Games Store’da da satışa sunulacak.


Squanch Games başka oyunlar yaptı mı?

Evet. High On Life’ın geliştiricileri Trover Saves the Universe’i yarattı. Burada, Glorkon adında bir varlık, kahramanın köpeklerini kaçırdı ve onların özünü gözlerine emerek ona evreni sona erdirebilecek inanılmaz güçler verdi.

Oyuncu, “sandalyelerle sınırlı insansı uzaylılar ırkı” olan isimsiz bir Chairorpian’ın kontrolünü üstlenir ve evreni kurtarmak için köpeklerini kurtarmalı ve Glorkon’u yenmelidirler. Alkışlanan Rick & Morty sanat stilini 3 boyutlu bir alana getiriyor.

Trover Saves the Universe + ÜCRETSİZ DLC’miz birden fazla platformda takılabilir!😗PlayStation 4/PSVR😗PC/PCVR😗Nintendo Switch😗Xbox OneŞimdi alın ve kozmosu kurtararak tatilleri kutlayın trover.site

Bu notta, diziye dayanan bir oyun var. buna Rick & Morty: Sanal Rick-ality denir. Adından da anlaşılacağı gibi, sevilen evrende bir VR (sanal gerçeklik) oyunudur ve aynı zamanda Justin Roiland’ın beynidir.

İçinde oyuncular, popüler Morty Smith’in bir klonu olan VR Morty’yi kontrol ediyor. Bu nedenle, oyuncular görevlere yardımcı olacak ve VR oyunlarında görülen imza çarpıtma mekaniğini kullanarak hareket edecekler.

Ana noktaya geri dönersek, High On Life’ı dört gözle bekliyor musunuz? Game Pass’e de Ekim 2022’de gelecek, bu da hayranların denemesi için iyi bir fırsat olacak.


Summer Game Fest, duyurular ve ifşalar hakkında daha fazla bilgi edinmek için Sportskeeda’nın bununla ilgili kapsamına bir göz atın.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/news-rick-morty-creator-announces-wacky-new-fps-called-high-on-life-xbox-bethesda-games-showcase-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir