Richard Riakporhe, yarı siklet dünya unvan eleme oyununda Fabio Turchi için acı vaat ediyor | Boks Haberleri


Richard Riakporhe, Cumartesi günü Wembley Arena’da dünya şampiyonluk şampiyonluk maçında İtalyanları bir kenara bırakmaya çalışırken Fabio Turchi’ye zarar verme sözü verdi.

‘Gece Yarısı Treni’nin BOXXER’in Sky Sports ile yaptığı anlaşmanın açıklanmasından bu yana her yıl 14-0 yenilmezlik rekorunu ve şampiyonluk hedeflerini ortaya koyması, organizatör Ben Shalom’un Riakporhe’nin nasıl ilk olduğunu hatırlatarak biraz uygun geliyor. Yeni bir boks çağına hazırlanırken aradığı dövüşçü.

Riakporhe’nin itibarı, Sky Sports’taki Ekim ayındaki ilk çıkışından bu yana yükseldi, şu anda potansiyel olarak bekleyen sevgili Crystal Palace’ın evinde bir dünya şampiyonluğu karşılaşması.

32 yaşındaki oyuncu, Turchi ile görüşmesinin ertelenmesinin ardından programda geç bir değişiklik olarak kullanılan Deion Jumah’ın sekizinci rauntta vücut vuruşuyla durdurulmasıyla yıkıcı gücünü sergiledikten sonra ringe geri döndü. Şimdi burada, Riakporhe bunun “mükemmel zamanlama” olduğuna inanıyor ve bir gösteri sergilemeye söz verdi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Riakporhe, yüzde 100 ‘zararlı’ siciline sahip olduğunu ve başını belaya sokmak için Turchi’yi temize çıkarmak zorunda olmadığını söyledi

Perşembe günü yaptığı açıklamada, “Patlayıcı geceler, patlayıcı bitişler getirmek ve dünyaya ne kadar harika olduğumuzu göstermek istiyoruz, bu yüzden kesinlikle nakavt için gidiyoruz ve birkaç rüya gördüm” dedi. “Cumartesi gecesi Fabio’nun gerçekten yaralanacağını hissediyorum.

“Bunu çok ciddiye alıyoruz, ne yapmamız gerektiğini biliyoruz. Çok rahatım, buraya birkaç kez geldim, nasıl gittiğini biliyorum.

“Hazırlık aşamasında onu hafife almadım, gece teslim etmek istediklerimizi teslim etmeye hazır olduğumuzdan emin olmak için tüm alanları kapladığımızdan emin olduk.

“Gençken hayal ettiğim şey buydu ve bu oyuna geldim ve sadece hayal ettiğim şekilde tezahür ettiğini görmek büyüleyici. İçine çekiyorum ve burada olduğum için gerçekten mutluyum.”

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Viddal Riley, Cumartesi günü Wembley’de etkilemeyi beklediğini ve Boxxer ahırında diğer kruvazör ağırlıklarıyla yüzleşmek zorunda kalacağı zamanın geleceğini söyledi.

Riakporhe, mücadeleye Anthony Joshua’nın koçu Angel Fernandez ile şimdiye kadarki en zorlu rakibine hazırlanırken daha iyi bir versiyonu olarak girdiğine inanıyor.

Turchi 20-1 (14 nakavt) geldi ve sicilindeki tek kusur Tommy McCarthy’ye bölünmüş bir karar kaybıyla geldi.

Riakporhe, geliştirdikleri hakkında “Sanırım boks yeteneğim, Angel bana çok fazla beceri kattı, beni biraz daha dinamik yaptı,” dedi.

“Gezi siklet bölümünde en iyi ayak yapısına sahip olduğumu düşünüyorum, insanlar yakında dengemi ve temelimi fark edecekler.

“İyi bir vuruş ve her şey, sonra saldırganlığı ayarladıktan sonra. Deion’a karşı sabırlı olabileceğimi görebilirsiniz. [Jumah]çok yönlüyüz ve her seferinde farklı bir şey getiriyoruz ve önümüze gelene uyum sağlıyoruz.

“Her şeyi göreceksin, yumruk gücü yüzde 100. İnersem yüzde 100 sakatlık rekorum var. Kısmen insem bile başı belada olacak. Bu dövüşte yaralanacak. “

Alt kart, Tokyo altın madalyalı Lauren Price’ın profesyonel selamını verirken, Germaine Brown ilginç bir iç çatışmada Zak Chelli’yi alırken ve Viddal Riley İngiltere’yi selamlıyor.
Kaynak : https://www.skysports.com/boxing/news/12040/12630878/richard-riakporhe-promises-pain-for-fabio-turchi-in-cruiserweight-world-title-eliminator

Yorum yapın

SMM Panel