Richard Riakporhe, Cumartesi günkü maç için tartılmak üzere Fabio Turchi ile son bir yüz yüze geldi – canlı yayın izle | Boks Haberleri


Richard Riakporhe, Cumartesi günkü önemli yarı siklet karşılaşması için tartıda Fabio Turchi ile son bir yüz yüze var – canlı yayında izleyin!

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Wembley Boxpark’tan Riakporhe – Turchi tartısının özel canlı yayını

Patlayıcı yarışmacı, Sky Sports’ta canlı yayınlanan Lauren Price’ın profesyonel başlangıcını da içeren Cumartesi günkü Wembley Arena faturasında bir IBF unvan elemesinde Turchi’ye karşı geri döndü.

Riakporhe, Mart ayındaki son maçında Deion Jumah’ın acımasızca durdurulması da dahil olmak üzere 14 zaferin ardından dünya şampiyonluğu yarışına girdi.

Riakporhe alt kartında, Olimpiyat altın madalyalı Price, Boxxer ile bir promosyon anlaşması imzaladıktan sonra profesyonel yolculuğuna başlar.

Welterweight yarışmacısı Chris Kongo, Conor Benn’e karşı mesafe kat eden Sebastian Formella’ya karşı yıkıcı bir galibiyetle bir açıklama yapmak istiyor.

Germaine Brown, İngiliz süper orta siklet şampiyonluğu için Zak Chelli ile savaşırken, Viddal Riley ve Joe Pigford başkentteki yenilmezlik rekorlarını artırabilir.
Kaynak : https://www.skysports.com/boxing/news/12040/12631286/richard-riakporhe-has-final-face-off-with-fabio-turchi-at-weigh-in-for-saturdays-fight-watch-live-stream

Yorum yapın

SMM Panel