Ric Flair’in son maçı için PPV fiyatı güncellemesi


The Nature Boy Ric Flair’in ring içi son görünümüyle ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı.

Flair ilk olarak 2008’de WrestleMania 24’te Shawn Michaels ile yaptığı efsanevi maçın ardından emekli oldu. Ancak kısa bir süre sonra ringe geri dönecek, birkaç sokak dövüşüne katılıp sonunda güreştiği TNA’ye (şimdi IMPACT Wrestling) gitti. kötü alınan birkaç maçta.

2012’de 2. kez emekli oldu ve o zamandan beri, özellikle WWE’de sadece ara sıra göründü.

Ancak kısa süre önce, Jay Lethal ile yaptığı dövüşün video görüntülerinin viral hale gelmesinden sonra Flair’in son bir emeklilik maçı için ringe geri döneceği açıklandı. Etkinlik Starrcast V’nin bir parçası ve Fite TV’de yayınlanacak.

Etkinlik son zamanlarda fiyatlandırma yapısını açıkladı. Fite TV 199,99 $ teklif ediyor maçı, diğer tüm Starrcast V etkinliklerini ve o hafta sonu gerçekleşen Roast of Ric Flair etkinliğini içeren paket.

RIC FLAIR PRO FOTOĞRAF OP#STARRCAST Eşi benzeri olmayan bir Ric Flair profesyonel fotoğraf çekimi için özel fırsatınız var! Orijinal, yüzükte kullanılmış Big Gold kemer ile 6:05 setinin yeniden yaratılmasında Emeklilik Elbisesiyle Doğa Çocuğuna katılın!🎟: STARRCAST.com

Etkinlik 29 Temmuz 2022’de Nashville, TN’deki Nashville Fairgrounds’da gerçekleşecek.

Ric Flair yakında yeni bir belgeselin konusu olacak

Dark Side of the Ring’in tartışmalı “Plane Ride from Hell” bölümünün yayınlanmasından bu yana şirketin gözü pek yerinde olmasa da, Ric Flair yeni bir WWE belgeselinin konusu olacak.

Belgesel iki saat uzunluğunda olacak ve WWE ile Fox Sports’tan Tom Rinaldi’nin ortak projesi olacak. The Nature Boy’un daha önce hiç görülmemiş görüntülerini içerecek.

Ooooo! @RicFlairNatrBoyTom Rinaldi ve @WWE Doğa Çocuğu hakkında daha önce hiç ortaya çıkmamış tarihin yer aldığı, benzeri görülmemiş 2 saatlik bir belgeselde ortaklığa girin!

Şu anda proje için planlanmış bir çıkış tarihi yok.

Flair’in yaklaşan maçının nasıl sonuçlanacağını ve gerçekten onun son maçı olup olmayacağını görmek ilginç olacak. The Nature Boy hakkında daha fazla bilgiyi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.


MJF, AEW’de Tony Khan’a karşı tartışmalı bir figürle aynı hizaya gelebilir mi? bunu duymak eski bir WWE yazarı.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-update-ppv-price-ric-flair-s-final-match?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel