Ric Flair basın toplantısında şaşırtıcı bir açıklama yaptı


İki kez Hall of Famer Ric Flair, emekliliğini sona erdirdiği ilk maçından önce yakın tarihli bir Starrcast basın toplantısında şaşırtıcı bir duyuru yaptı.

73 yaşındaki oyuncu en son yaklaşık on yıl önce iş başında görüldü. Flair, 31 Temmuz’da Nashville, Tennessee’de Jim Crockett Promosyonlarında son bir kez güreşecek. Rakipleri henüz teyit edilmemiş olsa da, Flair son maçında kanamaya ilgi gösterdi.

Son basın toplantısında The Nature Boy, ailesine emeklilikten çıkma kararını destekledikleri için teşekkür etti. Hayranların, bunun onu ringde son gördükleri zaman olacağını düşünmelerini istemediğini de sözlerine ekledi:

“Ailemdeki herkes, çok teşekkür ederim. Herkes harikaydı ve bunu yapmak istedim ve kendimi forma soktum ve şimdi kimsenin bunun böyle olduğunu düşünmesini istemiyorum, sanırım bu olacak.” Olur ki, bu benim son maçım olmayacak. Ama o yüzüğe gireceğim ve oradan çıkacağım.” (25:55’ten 26:14’e kadar)

Aşağıdaki videoya göz atın:

youtube kapağı

Hall of Famer Jeff Jarrett, yaklaşan maçı için Ric Flair’ı övdü

Jeff Jarrett ve Ric Flair, WWE ve WCW’de karşı karşıya geldi. Jarrett şu anda WWE’nin Canlı Etkinliklerden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısıdır.

Starrcast V’nin aynı sayısında Jarrett, 16 kez dünya şampiyonu olan oyuncunun son maçını memleketinde yapmasıyla ilgili heyecanını şöyle ifade etti:

“O [my grandmother] Dördüncü Cadde’de güreş biletleri satmaya başladı. Şimdi 75 yıl sonra, üç kuşak devam etme onurunu ve ayrıcalığını alıyorum. Ve şimdiye kadar bir çift güreş ayakkabısı giymiş en büyük güreşçi benim memleketimde son maçını yapıyor.”

The Nature Boy’un son maçının alevlenmesiyle birlikte, promosyon mekanı değiştirmek zorunda kaldı. Maç şimdi Nashville Belediye Oditoryumu’nda oynanacak ve eskisinden daha büyük bir seyirci kitlesine ev sahipliği yapacak.


Bu makaleden alıntıları kullanırken, lütfen Sportskeeda’ya bir H/T ekleyin ve Insight Podcast’e kredi verin.


Eski bir Royal Rumble kazananı, Johnny Depp gibi becerildiğini söylüyor. Daha fazla ayrıntı burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-ric-flair-makes-surprising-announcement-press-conference?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel