“Resmi olarak favorim” – İsrail Adesanya en sevdiği aktörü seçti


İsrail Adesanya az önce en sevdiği aktörü Twitter’da paylaştı ve bu başka bir şey değil. Top Gun: Maverick yıldız Tom Cruise.

Adesanya’nın az önce izlediğini kanıtlamak imkansız En İyi Silah 2ancak En İyi Silah 2 harika ve şu anda sinemalarda olan tek Tom Cruise filmi, bu yüzden kesinlikle UFC orta sıklet şampiyonunu tweet atmaya iten bir şans var:

“Tom Cruise resmen favori aktörüm.”

Tom Cruise resmen favori aktörüm.

Elbette Adesanya, Cruise’un Netflix’teki bazı güzel film repertuarını inceliyor olabilir. Bu gibi klasikleri içerir Yarının sonu, Vampir ile Röportajve İmkansız görev 1’den 6’ya kadar ‘Son Stil Bükücü’ bir İmkansız görev UFC 276’ya hazırlanmaktan boş zamanlarında maraton, şansı yaver gitti. Mission: Impossible 7, Temmuz 2023’te vizyona girecek.

Belki de İsrail Adesanya’nın Cruise’u sevmesinin nedeni, her iki adamın da miraslarını çok ciddiye almalarıdır. Adesanya’nın yeni ENGAGE giyim markasının yakın tarihli bir tanıtım videosunda, mirasın doğası hakkında uzun uzun düşündü.

“Miras. Size tanımını söyleyemem ama nasıl bir his olduğunu biliyorum. Miras. Harika olma hissi. Yaptığım işte harika olmak. Özgür olmakta harika olmak. Bu benim mirasım. çok eşsiz bir pozisyon bu yüzden artık benimle ilgili değil, o bölümdeki hayallerime on kat ulaştım. şimdi beni harekete geçiren ve acıktıran şey, bir şeyler elde etme duygusudur. miras. zanaatımda ustalaşma ve sonra onu ifade etme duygusu dünya sahnesi kusursuz. Bu bir miras.”

youtube kapağı

İsrail Adesanya, kickboksta kendisini iki kez yenen Alex Pereira ile dövüşmeye hazır

UFC 276’daki Jared Cannonier’de İsrail Adesanya’nın önünde büyük bir meydan okuma varken, bazıları bu mücadeleyi Adesanya ve Alex Pereira arasındaki potansiyel bir mücadeleye bakıyor.

Pereira, bu sporda Adesanya karşısında iki galibiyet elde eden iki bölümlü bir Glory kickboks şampiyonu – biri nakavt. UFC 276’nın alt kartında Sean Strickland ile karşılaşıyor ve eğer kazanırsa bir şampiyonluk kazanması bekleniyor. İsrail Adesanya, UFC 276 medya gününde potansiyel eşleşmeyi tartıştı ve şunları söyledi:

“Bu kickboks değil, bu karma dövüş sanatları. Bunlar büyük yastık eldivenler değil, Jared Cannonier’i geçtikten sonra yüzüne sürmek için sabırsızlandığım dört onsluk ölümcül silahlar.”

Adesanya, kickboks oyuncusunun UFC’de sadece iki dövüşü olmasına rağmen (Strickland maçından sonra üç kez) bir sonraki Pereira ile karşılaşmanın iyi olduğunu da sözlerine ekledi.

“’Bu çok hızlı, Pereira için çok hızlı’ anlatısını sevmiyorum. Ama bak, Jiri [Prochazka] UFC’deki üçüncü maçında kemer için savaştı ve kemeri kazandı. Anderson [Silva] ikinci dövüşünde yaptı. Yani sorun değil [Pereira] MMA için yeni.”

‘The Last Stylebender’, Pereira’yla dövüşmekten endişe etmediğini çünkü nakavt edilmeden önce onların dövüşünü kazandığını söylüyor. dedi ki:

“Uzun zamandır bu oyunun içindeyim ve bu TikTok neslinin 15 saniyelik bir hafızası var. Tek gördükleri bir nakavt, ancak ilk dövüşü ya da bitişten önceki ikinci dövüşü izlemiyorlar.”

İsrail Adesanya ve Alex Pereira’nın bir araya gelmesi için, her iki dövüşçünün de 2 Temmuz’da UFC 276’da rakiplerini geçmesi gerekecek.

Orada Adesanya, Pereira ve Strickland arasındaki etkileşimi görmek eğlenceli olabilir. #UFC276

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-officially-fave-israel-adesanya-names-favorite-actor?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel