Reinier de Ridder’ın spor salonunda çalıştığı en sevdiği beş şarkı


Reinier de Ridder en sevdiği beş antrenman şarkısını açıkladı.

‘Hollandalı Şövalye’, orta sıklet ve hafif ağır sıklet arasında iki bölümlü bir şampiyon olduktan sonra ONE Championship’teki tartışmasız en iyi dövüşçü olarak ortaya çıktı. Muazzam başarısına rağmen, 32 yaşındaki yumuşak bir kişiliğe sahip ve çok fazla röportaj yapmıyor. Kısa bir süre önce, kişiliğini daha fazla ortaya çıkarmak için bir Instagram gönderisinde şu açıklamayı yaptı:

“CANAVAR MODU ETKİNLEŞTİRİLDİ 🔥 Bunlar üzerinde çalışmak için en sevdiğim 5 parça. #hiphop #egzersiz #tren #mma #canavar modu”

De Ridder, bu beş şarkıyı eğitim için favorileri olarak sıraladı:

“Fugees’den Fu-Gee-La, Spanker’dan Beter Dan Goed, 2Pac’ten Hit ‘Em Up, Kanye West’ten Fade ve Hef’ten De Regel”

De Ridder, Prime Video 5’te ONE’da Anatoly Malykhin için hazırlanırken muhtemelen en sevdiği şarkılara her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyor. “Hollandalı Şövalyenin” bir sonraki mücadelesi, geçici ağır sıklet dünya şampiyonuna karşı hafif ağır sıklet dünya şampiyonluğunu savunmak.

İki bölmeli kral her zaman test edilmeye hazırdır. De Ridder orta sıklet ve hafif ağır sıklet bölümlerine hakim olmasına rağmen, Malykhin, ‘Hollandalı Şövalye’nin henüz karşılaşmadığı bir beceri ve boyut kombinasyonudur. De Ridder, geçici ağır siklet dünya şampiyonunu saf dışı bırakarak geleceğin üç lig şampiyonluğu sahibi olma yolunda bir sonraki adımı da atabilir.

Reinier de Ridder’ın en sevdiği beş egzersiz şarkısını aşağıda listelemesini izleyin:


Reinier de Ridder, Arjan Bhullar eşleşmesinden uzaklaşıyor

Reinier de Ridder, üç lig ve muhtemelen dört lig şampiyonu olma konusunda kararlı. “Hollandalı Şövalye” tartışmasız ağır sıklet dünya şampiyonu Arjan Bhullar ile yaralanmalardan önce dövüşmekle ilgileniyordu ve sözleşme müzakereleri “Singh”i kenarda tutuyordu. ile bir röportaj sırasında SCMP MMADe Ridder, Bhullar hakkında şunları söyledi:

“Evet ama Bhullar’a ne olduğunu kim bilebilir? Bunu kovalamaktan bıktım. O müsait değil, kavga etmek istemiyor. Şu anda alakalı değil.”

Bhullar hareketsizken Anatoly Malykhin, Kirill Grishenko’yu yenerek geçici ağır sıklet dünya şampiyonu oldu. ‘Singh’in Ocak 2023’te geri dönmesi bekleniyor, bu da De Ridder’ın Malykhin’i yenmesi durumunda ilgi çekici bir tartışmaya yol açacaktır. ‘Hollandalı Şövalye’, ‘Sladkiy’i yenerek geçici ağır siklet şampiyonu olmayacak, ancak şampiyonluk şansına layık olduğunu kanıtlamış olacak.

De Ridder ile SCMP MMA röportajına aşağıdan göz atın:

youtube kapağı

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/reinier-de-ridder-s-five-favorite-workout-songs?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir