Redditors, Drew Brees ve Aaron Rodgers’ın NFL playofflarında bir kez bile karşılaşmadığını fark ettikten sonra şok oldu


Bir Reddit kullanıcısının Drew Brees ve Aaron Rodgers ile ilgili paylaşımı birçok kişiyi şok etti ve hayrete düşürdü. BuggyYonkoClown adlı Reddit hesabı, hiçbir oyun kurucunun playofflarda karşılaşmadığını yazdı.

Super Bowl’un favorilerinden bahsederken her ikisinin de takımlarının içinde ve çevresinde olduğu ve her ikisinin de NFC’de olduğu gerçeği göz önüne alındığında, sezon sonunda en az bir kez karşılaşmamaları garip görünüyor.

Reddit hesabı daha sonra detaylandırıldı ve takımların karşılaşabileceği, ancak karşılaşmadığı tüm sezonları inceledi. Beklendiği gibi, bu, Reddit’in NFL hayranlarının dikkatini çekti ve birçoğu, ne Rodgers ne de Brees’in karşı karşıya gelmediği gerçeğini ele aldı.

İşte en iyi yorumlardan bazıları:

Aaron Rodgers ve Drew Brees geleceğin Hall of Famer’ları olacak

Buffalo Bills - New Orleans Saints
Buffalo Bills – New Orleans Saints

Bundan kimsenin şüphesi olamaz değil mi? Her ikisi de kesindir, ilk oylama Hall of Famers. Drew Brees emekli olurken ve Aaron Rodgers hala devam ederken, biri diğerinden önce başlayacak.

Drew Brees için o bir Super Bowl şampiyonu, 13 kez Pro Bowler ve iki kez Yılın Saldırgan Oyuncusu. Kariyeri inanılmazdı ve belli bir Tom Brady onları geçene kadar birkaç rekor kırdı.

youtube kapağı

Aaron Rodgers, Brees gibi, bir noktada kuşatılacak. 38 yaşındaki oyuncu ligde hala güçlü ve zaten etkileyici olan koleksiyonuna daha fazla övgü ekleyebilir.

Rodgers, 10 kez Pro Bowler, dört kez NFL MVP, Super Bowl kazananı ve NFL’nin 2010’ların All-Decade Ekibinin bir üyesidir.

youtube kapağı

Her iki oyun kurucu hakkında da fazla bir şey söylemeye gerek yok. İkisi de sansasyonel oyuncular ve oyunda iz bıraktılar. Bunca yıl futbol oynamalarına rağmen birbirlerine karşı hiç playoff maçı oynamadıklarına inanmak hala zor. Kim biliyordu!


Akshay Saraswat tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-redditors-left-shocked-realizing-drew-brees-aaron-rodgers-never-met-nfl-playoffs?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir