Red Hot Chilli Peppers, Hollywood Walk of Fame’de yıldız aldı


Amerikalı rock grubu Red Hot Chilli Peppers, Perşembe günü yüzlerce hayranının huzurunda Walk of Fame’de bir yıldız aldı. Grubun açılış töreninde Woody Harrelson, George Clinton ve Bob Forrest gibi ünlüler hazır bulundu. Red Hot Chili Peppers Walk of Fame’de 2.717. yıldızı alırken konuşma yaptılar.

Gazetecilere konuşan solisti Anthony Kiedis şunları söyledi:

“Bana göre bu, bireylerin hikayesi değil. Çad’ı seviyorum, Flea’yı seviyorum, John’u çok seviyorum. İnanılmaz yetenekliler. Bir araya geldiğimizde, tek tek parçalardan çok daha büyük bir şey olur. Parçalarımızın toplamı, yapmayı sevdiğimiz bir şey bulabilmemiz ve tüm dünyayla iletişim kurabilmemizdir.”

Devamında şunları ekledi:

“Bu caddede bir aşağı bir yukarı dalış barları çalmaya ve bir avuç insanı dans ettirmeye başladık. Ekip ve grup olarak birbirimize kenetlendik ve şimdi herkesi dans ettirip neşelendirebiliriz.”


Red Hot Chilli Peppers 12. albümlerini yayınladı. Sınırsız Aşk

Red Hot Chilli Peppers, albümlerinin yayınlanmasından bir gün önce Walk of Fame indüksiyonuyla onurlandırıldı. Sınırsız Aşk. Grubun 12. albümüdür ve 1 Nisan 2022’de Warner Records etiketiyle yayımlanmıştır.

Yapımcılığı daha önce grupla 90’ların sonlarında ve 2000’lerin başında çalışmış olan Rick Rubin tarafından yapılmıştır. Ayrıca grubu, 2009’da ayrılan ve 2019’da Josh Klinghoffer’ın yerine tekrar katılan gitarist John Frusciante ile yeniden bir araya getiriyor. Grup artık Anthony Kiedis (vokal), Flea (bas), Chad Smith (davulcu) ve John Frusciante’den (gitarist) oluşuyor.

Bu yılın şubat ayında grup ilk single’ını yayınladı. siyah yaz Billboard Alternatif Şarkılar listesinde Chili Peppers’ın on dördüncü bir numarası oldu. başka bir bekar Bunlar Yollar Mart 2022’de piyasaya sürüldü.

Red Hot Chilli Peppers, Hollywood Walk of Fame'de yıldız aldı

Red Hot Chilli Peppers 2022 Dünya Turu

(Michael Kovac/Getty Images aracılığıyla görüntü)
(Michael Kovac/Getty Images aracılığıyla görüntü)

Red Hot Chilli Peppers, 22 Haziran’da Manchester Emirates Old Trafford, 25 Haziran’da Londra Stadyumu ve 1 Temmuz’da Glasgow Bellahouston Park dahil olmak üzere bu yaz üç İngiltere stadyumunda gerçekleşecek küresel bir turla yola çıkmaya hazırlanıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde 23 Temmuz’dan Eylül’e kadar. Daha fazla ayrıntı, grubun resmi web sitesinde ve Ticketmaster’da mevcuttur.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/red-hot-chilli-peppers-receive-star-hollywood-walk-fame?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın