Real Zaragoza – Girona tahmini, ön izleme, takım haberleri ve daha fazlası


Gerçek Zaragoza Pazar günü İspanyol Segunda Division’da Estadio la Romareda’da Girona’yı konuk edecek ve her iki taraf da şu ana kadar birbirine zıt sezonlar geçirecek.

Zaragoza şu anda ligde 15. sırada ve düşme hattının 13 puan üzerinde bulunuyor. Juan Ignacio Martinez’in ekibi son zamanlarda fakirdi ve son üç maçında galibiyet alamadı. Pazar günü Girona’ya karşı kazanacakları bir galibiyetle işleri tersine çevirmeyi umacaklar.

Girona ise son zamanlarda uçuyor ve şu anda ligde dördüncü. Michel’in tarafı tırıstaki son beş maçını kazandı ve bu ivmeyi Pazar günü Zaragoza’ya karşı oynayacağı oyuna da taşımak isteyecek.

??‍♂️ ????????????? | El #GerçekZaragoza Girona’nın en iyi listesi #VamosRZ ?

Her iki taraf da farklı nedenlerle oyunu kazanmaya çalışacak ve bu ilginç bir eşleşmeye yol açacaktır.


Real Zaragoza – Girona Karşılaşması

Girona, iki taraf arasındaki son kafa kafaya rekorunu domine etti ve Zaragoza’ya karşı oynadığı son beş maçta yenilmedi ve ikisini kazandı.

İki taraf bu sezonun başlarında ters fikstürde 1-1 berabere kaldı. Cristhian Stuani, Valentin Vada’nın Zaragoza’ya gece liderliği vermesinin ardından ganimetlerin paylaşıldığından emin olmak için geç kaldı.

Gerçek Zaragoza Form Kılavuzu: DDLWW

Girona Form Kılavuzu: WWWWW


Real Zaragoza – Girona Takım Haberleri

Lasure, Zaragoza için büyük bir kayıp olacak
Lasure, Zaragoza için büyük bir kayıp olacak

Gerçek Zaragoza

Daniel Lasure bu hafta başlarında bir vuruş aldı ve oyun için çıktı. Bu arada Juan Narvaez, Radosav Petrovic, Francho Serrano, Jaume Grau ve Carlos Vigaray sakatlıkları devam ediyor..

Yaralı: Daniel Lasure, Juan Narvaez, Radosav Petrovic, Francho Serrano, Jaume Grau, Carlos Vigaray

Şüpheli: Hiçbiri

Askıya alındı: Hiçbiri

Girona

Borja Garcia cezalı olduğu için maçı kaçıracak. Bu arada Ibrahima Kebe ve Dario Sarmiento sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyecekler.

Yaralı: Ibrahima Kebe, Dario Sarmiento

Şüpheli: Hiçbiri

Askıya alındı: Borja Garcia


Real Zaragoza – Girona Tahmini XI

Gerçek Zaragoza Tahmini XI (4-3-3): Cristian Alvarez; Josep Chavarria, Jair Amador, Alejandro Frances, Fran Gamez; Eugeni Valderrama, Alberto Zapater, Valentin Vada; Ivan Azon, Borja Sainz, Alvaro Gimenez

Girona Tahmini XI (3-4-3): Juan Carlos; David Junca, Bernardo, Juanpe; Jairo, Victor Sanchez, Pol Lozano, Arnau Martinez; Samu Saiz, Alex Baena, Cristhian Stuani


Caesars’ta 1.100$ İlk Bahis Sigortası


Real Zaragoza – Girona Tahmini

İki taraf arasındaki form ve kalite farkı göz önüne alındığında, Girona’nın bu maçı kaybettiğini görmek zor.

Girona’nın maçı rahat kazanacağını tahmin ediyoruz.

Tahmin: Real Zaragoza 0-2 Girona


Adit Jaganathan tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/real-zaragoza-vs-girona-prediction-preview-team-news-segunda-division-2021-22?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın