Real Madrid Transfer Haberlerinde Geçen Hafta: Kylian Mbappe, Los Blancos’tan beklemesini istedi, diyor eski oyuncu; Eden Hazard, Santiago Bernabeu’da başarılı olmaya takıntılıydı ve daha fazlası


Real Madrid, bu yaz Antonio Rudiger ve Aurelien Tchouameni’nin imzalarını şimdiden aldı. La Liga devleri harika bir 2021-22 sezonunun keyfini çıkardı ancak gelecek yıl daha da iyi olmaya odaklanmaya devam ediyor.

Bu arada Hugo Sanchez, Kylian Mbappe’nin Los Blancos’tan kendisini beklemesini istediğine inanıyor. Başka bir yerde, Roberto Martinez, Eden Hazard’ın Santiago Bernabeu’da iyi olmak için umutsuz olduğunu açıkladı.

Bu notta, 17 Haziran 2022’deki önemli Los Blancos transfer hikayelerine bir göz atın:


Hugo Sanchez, Kylian Mbappe’nin Real Madrid’den kendisini beklemesini istediğine inanıyor

Kylian Mbappe geçen ay Parc des Princes'teki kalışını uzatmayı seçti
Kylian Mbappe geçen ay Parc des Princes’teki kalışını uzatmayı seçti

Los Blancos efsanesi Hugo Sanchez, Kylian Mbappe’nin eski kulübünün kendisini beklemesini istediğine inanıyor. Fransız, bir süredir kulüple bağlantılı olmasına rağmen, geçen ay Santiago Bernabeu’ya transferini geri çevirdi.

🎙| Real Madrid efsanesi Hugo Sánchez: “Mbappé Real Madrid’e hayır demedi ama beni biraz daha bekleyin.” @marca #evrm

Ile konuşmak marcaSanchez, Mbappe’nin Paris Saint-Germain’de (PSG) kalması için büyük bir baskı altında olduğunu söyledi.

“Size cevap vermek çok zor çünkü ben onun kafasında, beyninde değilim, o da değilim. Ama Real Madrid’e hayır demediğini hissedersem, Real Madrid’e beni biraz beklemesini söyledi” dedi.

Ekledi:

“Çünkü çok fazla baskısı, çok fazla dış durumu ve hatta belki aile üyeleri bile ona baskı yaptı ve Real Madrid’i seçmeme (dememe) kararını etkiledi, ancak daha sonra bu onun arzusuydu, onun yanılsamasıydı, onun oldu. ama o rüya, dediği gibi, rüya biraz bekleyebilir.”

Sanchez şöyle devam etti:

“Bence Real Madrid’e gitmek istediğine dair işaretler veriyor, ama şimdi siyasi meseleler, sosyal meseleler, ekonomik meseleler yüzünden, öyle olduklarını sanmıyorum çünkü Real’de çok para kazanacaktı.” Madrid, PSG’de çok para kazanacağı için, bu para yüzünden değil, daha doğrusu Real Madrid’e hayır demedi, ondan daha güçlü olan diğer durumlara ihanet edemem dedi. para. Bunu anlamalısın.”


Roberto Martinez, Eden Hazard’ın Santiago Bernabeu’da başarılı olmaya takıntılı olduğunu söyledi

Eden Hazard, Santiago Bernabeu'daki eski benliğinin gölgesi oldu.
Eden Hazard, Santiago Bernabeu’daki eski benliğinin gölgesi oldu.

Belçika milli takım menajeri Roberto Martinez, Eden Hazard’ın Los Blancos’ta başarılı olmaya kararlı olduğunu söyledi.

31 yaşındaki oyuncu, 2019’da Santiago Bernabeu’ya taşındığından beri beklentileri karşılayamadı. Sakatlıkları ve formsuzluğu onu şu ana kadar sadece 66 maça çıkardı ve sadece altı gol kaydetti.

🎙| Roberto Martínez: “Hazard, Real Madrid’de başarılı olmaya kafayı takmış durumda, taraftarlar tamamen farklı bir oyuncu görecek.”

Yine de, konuşuyorum Martinez geçtiğimiz günlerde Hazard’ın kariyerinin en iyi döneminde olduğunu ve gelecek sezon Los Blancos hayranlarını şaşırtabileceğini söyledi.

Martinez, “Eden Hazard kariyerinin en iyi döneminde. Haziran ayında içinde bulunduğu ruh hali ve fiziksel kondisyon beni şaşırttı. Real Madrid taraftarları tamamen farklı bir Tehlike görecek” dedi.

Ekledi:

“Real Madrid’de başarılı olmak konusunda takıntılı. Hedefini değiştirmeyi düşünmedi. Dünya Kupası’nı kazanmak istiyor. Fark yaratabilecek bir oyuncunuz olduğunda, ne olursa olsun, olumlu olacak.”


Cardiff City, Gareth Bale’e iki yıllık anlaşma teklif etti

Gareth Bale bu yaz Santiago Bernabeu'dan ayrılacak.
Gareth Bale bu yaz Santiago Bernabeu’dan ayrılacak.

Foot Mercato’nun haberine göre Cardiff City, Gareth Bale’e iki yıllık sözleşme teklif etti. Zor Mücadele. Galli oyuncu bu yaz Madrid’den kontratının sonunda serbest oyuncu olarak ayrılacak. Bale son zamanlarda sakatlıklarla mücadele etti, bu yüzden Los Blancos ona yeni bir anlaşma yapmamayı tercih etti.

Ancak, memleketi kulübü artık imzasını güvence altına almak için istekli olduğu için 32 yaşındaki oyuncunun seçenekleri de kısıtlı değil. Şampiyona tarafı, üçüncü yıl seçeneğiyle ona iki yıllık bir anlaşma bile teklif etti. Bale, Galler’in 64 yıl aradan sonra FIFA Dünya Kupası’nda ilk kez boy göstermeden önce düzenli futbol oynamak istiyor, bu nedenle eve geri dönme ihtimali göz ardı edilemez.

Bununla birlikte, beş kez UEFA Şampiyonlar Ligi kazananının Şampiyona’da oynamak için bir kademe aşağı inmeyi tercih edip etmeyeceği görülmeye devam ediyor.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-real-madrid-transfer-news-roundup-kylian-mbappe-asked-los-blancos-wait-says-former-player-eden-hazard-obsessed-succeeding-santiago-bernabeu-june-17-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel