RAW görüntüleme geçen haftaya göre hafif bir düşüş görüyor


23 Mayıs 2022 Pazartesi Gecesi RAW bölümü, geçen haftaya kıyasla izleyici sayısında bir düşüş gördü.

Red brand’in bu haftaki bölümü, Lynch’in Hell in a Cell’deki RAW Kadınlar Şampiyonası maçında yerini ayırtmasıyla Asuka vs. Becky Lynch tarafından ana etkinlik olarak düzenlendi. The Usos, Alexa Bliss, Judgment Day, Bobby Lashley ve Omos hareket halindeyken The Miz, Cody Rhodes ile karşılaştı.

Brandon Thurston’ın Güreş Nomikleri USA Network’te kırmızı markanın bu haftaki izleyici sayısını duyurmak için Twitter’a gitti. Gösteri, geçen haftaki 1.736 milyon izleyiciden %0.2 düşüşle 1.732 milyon ortalama reytinge sahipti.

Nielsen’e göre (aracılığıyla Günlük Showbuzz), 18-49 demografik derecelendirme de geçen haftaya göre düştü. Bu haftanın şovu 0.43’lük bir gösterim ve demoda 500.000’in biraz üzerinde bir izleyici kitlesi yayınladı; bu, geçen haftaki 0.46’dan daha düşük.

Bu, geçen hafta en yüksek olmak üzere, şovun Mayıs ayındaki en yüksek ikinci izleyicisi oldu. Bu aynı zamanda WWE’nin amiral gemisi şovu için WrestleMania 38’den sonra RAW’dan bu yana en yüksek üçüncü derece oldu.


SmackDown, TV’deki en popüler güreş şovu olan RAW’ı görüntülemede ve önemli demoda geride bırakmaya devam ediyor

Friday Night SmackDown, önemli demoda hem görüntüleme hem de reytinglerde Pazartesi gecesi muadilini geride bırakmaya devam ediyor. Aynı zamanda televizyondaki en popüler güreş programıdır.

Mavi markanın geçen haftaki bölümü, önceki haftanın 1.893 milyon olan izleyici sayısından %11’lik bir artışla 2.021 milyon izleyiciye ulaştı. 18-49’luk kilit demografideki derecelendirme de önceki haftanın 0.40’ından 0.45’e yükseldi.

Geçen haftaki SmackDown şovun dört haftalık 2 milyonun altındaki izlenme serisini kırdı.

Gösteri, The Usos ve RK-Bro arasındaki takım unvanını birleştirme maçında manşet oldu, birincisi galibiyeti aldı ve unvanları birleştirdi.

5 Haziran’da Hell in a Cell’e doğru ilerlerken, SmackDown’ın geçen haftaki etkileyici sayıları bu hafta yakalayıp yakalayamayacağı henüz belli değil.


Sonya Deville yozlaşmış bir yetkili miydi? Bu can alıcı soruyu ona sorduk. özel.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-raw-viewership-sees-slight-dip-last-week?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir