Raquel Rodriguez ve Gunther ilk kez, Roman Reigns The Usos için bir plan hazırlıyor


WrestleMania 38’den sonraki ilk SmackDown, pek çok öngörülemeyen aksiyon ve bir avuç sürprizle karşılaştı. The Show of Shows’un etkisi tüm hızıyla devam ediyordu ve rekabet devam ederken ve yeni hikayeler başlarken hayranlar koltuklarının kenarlarındaydı.

RAW’da, yeni Undisputed WWE Evrensel Şampiyonu Roman Reigns’in The Bloodline için planlarını Cuma günü ortaya koyacağı açıklandı. Ronda Rousey ve Charlotte Flair’in hikayesinin bir sonraki bölümü de, şu anda boru hattında beklenen bir rövanşla daha da geliştirildi.

Bununla birlikte, bu haftanın SmackDown’ından çıkan en büyük beş habere bir göz atalım.


#5. Mutlu Corbin ve Madcap Moss ayrıldı

Happy Corbin ve Madcap Moss Cuma gecesi karşı karşıya geldi
Happy Corbin ve Madcap Moss Cuma gecesi karşı karşıya geldi

Happy Corbin, WrestleMania 38’deki ödülünü Drew McIntyre’ın elinden aldı. Bu, WWE Superstar’ın zengin hilelerini sergilemeye başladığından beri ilk bire bir yenilgisiydi.

Cuma gecesi tansiyon yükseldi ve bu da Corbin’in komik arkadaşı Madcap Moss’a saldırmasıyla sonuçlandı. Bununla birlikte, Moss, WWE Evrenini sevindirmek için Happy Corbin’deki tabloları çevirdi.


#4. Gunther, SmackDown’da ilk kez sahneye çıkıyor

Gunther, SmackDown'daki ilk çıkışını bu hafta # 039; bölümünde yaptı
Gunther, SmackDown’daki ilk maçına bu haftaki bölümde çıktı.

Gunther, yıllarca yalnızca NXT ve NXT UK’de performans sergiledikten sonra nihayet ana kadroya ilk kez çıktı. Eskiden Marcel Barthel olarak bilinen Ludwig Kaiser eşlik etti.

Avrupalı ​​yıldız, yerel bir geliştirme yeteneği olan Joe Alonzo’yu, mavi marka üzerinde anında bir etki yaratmak için yıkıcı bir güç bombasıyla mağlup etti.


#3. Raquel Rodriguez, NXT 2.0’dan SmackDown’a Geçti

Büyük bir sürprizle Raquel Rodriguez, NXT kadınlar bölümünde birkaç yıl performans sergiledikten sonra resmi olarak ana kadronun bir üyesi oldu.

Eski Raquel Gonzalez, Kayla Braxton ve Los Lotharios ile sahne arkası segmentinde yer aldı ve burada Angel ve Humberto’nun ilerlemelerine kanmayı reddetti.


#2. Lacey Evans, WWE’ye uzun zamandır beklenen dönüşünü yaptı

SmackDown yayınlanmadan önce, tarafından bildirildi PWInsider Lacey Evans’ın gösteriye katılacağını söyledi. Evans ikinci çocuğunu doğurmak için zaman ayırmıştı.

Raporlara rağmen, The Sassy Southern Belle’in şovda görünüp görünmeyeceği veya rolünün ne olacağı belli değildi. Sonunda, WWE Evrenine eski ABD Deniz Kuvvetleri hakkında yeni bir bakış açısı kazandıran, yetiştirilme tarzı ve kişisel hayatı hakkında konuşan bir skeçte ortaya çıktı.


#1. Roman Reigns, The Usos’un RAW ve SmackDown Tag Team unvanlarını birleştirmesini istiyor

Bloodline, gösterinin sonunda varlıklarını hissettirdi
Bloodline, gösterinin sonunda varlıklarını hissettirdi

Roman Reigns, WrestleMania 38’de Brock Lesnar’ı yenerek Tartışmasız WWE Evrensel Şampiyonu oldu. Bu hafta The Usos’un RAW’a gitmesini ve onları birleştirmek için RK-Bro’dan etiket başlıklarını çalmasını istediğini açıkça belirtti.

Roman, The Bloodlines’ın bir sonraki hamlesini öğretmekle kalmadı, aynı zamanda Shinsuke Nakamura şeklinde yeni bir meydan okumayla karşı karşıya kaldı. Ne yazık ki Japon yıldızı, kendine oldukça güvenen ve zorlu bir grup tarafından oyundan alındı.


WWE Undisputed Universal Championship için Roman Reigns’e kimin meydan okuduğunu görmek istersiniz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin!


S. Bu haftanın SmackDown’ından keyif aldınız mı?

Şimdiye kadar 29 oy
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/wwe-smackdown-april-8-2022-5-biggest-news-stories-raquel-rodriguez-gunther-debut-roman-reigns-lays-plan-the-usos?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın