Raquel Rodriguez, geri dönen WWE Superstar’ını övdü


Eski NXT Kadınlar Şampiyonu Raquel Rodriguez, eski takım arkadaşı Dakota Kai’yi WWE’de görmekten mutlu.

Bu yılın başlarında şirketten serbest bırakıldıktan sonra Kai, SummerSlam 2022’de Bayley ve Iyo Sky ile birlikte geri döndü. Üçlü, premium canlı etkinlikte RAW Kadınlar Şampiyonası maçından sonra Bianca Belair ve Becky Lynch ile karşı karşıya geldi.

ile bir görüşme sırasında Denise Salcedo WrestleMania 39 Lansman Partisi’nde Raquel Rodriguez’e Kai’nin promosyona dönüşü soruldu.

“Onun için çok heyecanlı ve mutluyum [Dakota Kai]”dedi Rodriguez. “O mutlak bir süperstar. Kızın yaptığı şeyler, hareket etme ve güvenle yürüme şekli. Ondan çok şey öğrendim, bu kadar uzun süre onun kanatları altında kaldım, ne demek istediğimi anlıyor musun? Kariyerimin büyük bir parçası oldu.” [05:29 – 05:43]

Eski NXT Şampiyonu, Kai’yi övmeye devam etti ve bir süre sonra aynı markada yeniden bir araya gelmeyi umdu.

“Onu RAW’da görmek beni kesinlikle mutlu ediyor. SmackDown’da olmadığı için biraz üzgün müyüm? Evet! Ama biliyor musun? Dışarıda bir yerde ve onu öldürüyor. Belki yolun aşağısında bir yerde tekrar bir araya geliriz.” bir nokta.Umarım. [05:44 – 05:54]

youtube kapağı

Dakota Kai ve Raquel Rodriguez’in WWE NXT’deki eşleşmesi nasıldı?

Rodriguez, NXT’deki ilk maçına 2020’de TakeOver: Portland’da çıktı. Dakota Kai ve Tegan Nox arasındaki Sokak Dövüşüne müdahale etti ve Nox’u masaya çarparak Kai’nin zaferi almasına izin verdi.

İkili, ilk kez Women’s Dusty Rhodes Tag Team Classic’i kazandı ve WWE Women’s Tag Team Şampiyonası’nda bir şans kazandı. Gelişimsel markanın 3 Mart 2021 bölümünde Shayna Baszler & Nia Jax’a karşı kemerlerini kaybettiler. Bu, William Regal’in ertesi hafta NXT Kadınlar Takım Şampiyonası’nı tanıtmasına ve bunu Rodriguez ile Kai’ye vermesine yol açtı.

Ember Moon (şimdi Athena) ve Shotzi’ye kısa bir saltanat içinde unvanı kaybettikten sonra. Sonunda bir etiket ekibi olarak ayrıldılar ve Kai’nin geliştirme markasının bir bölümünde Rodriguez’e saldırmasından sonra rekabet etmeye başladılar.

Raquel Rodriguez şu anda Aliyah ile takım kuruyor ve boşalan WWE Women’s Tag Team Championship için mücadele ediyor. Geçen Cuma günkü SmackDown bölümünde Shotzi & Xia Li’yi yenerek turnuvanın ikinci turuna yükseldiler.


Dakota Kai ve Raquel Rodriguez’in WWE ana kadrosunda yeniden bir araya geldiğini görmek ister misiniz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.


Bu makaleden herhangi bir alıntıyı kullanırken lütfen Denise Salcedo’nun YouTube kanalına geri bağlantı verin ve Sportskeeda’ya bir H/T verin.


The Shockmaster’a Vince McMahon’un emekliliğini sorduk. burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-raquel-rodriguez-praises-returning-wwe-superstar?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir