Rapçi Megan Thee Stallion diss üzerinde ateş altındayken Drake sahte abs komplosu keşfedildi


Drake, onun ortasında olduğu iddia edilen plastik cerrahi için püskürtülüyor Circo Loco tartışma.

Onun ve 21 Savage’ın ortak albümünün yayınlanmasının ardından Onun kaybınetizenler rapçiyi albümün şarkılarından birinde Megan Thee Stallion’a gölge düşürdüğü için trolluyorlar.

Drake ve 21 Savage Circo Loco şarkı Megan Thee Stallion’u ve takipçilerini çileden çıkardı. Aynı şekilde, Drizzy görünüşe göre en tatlı turta rapçi Tory Lanez tarafından vurulma konusunda yalan söyleyen şarkıcı.

O zamandan beri, ateşli Megan hayranları sosyal medya platformlarında Drake’i kızdırıyor ve plastik cerrahi söylentilerini tekrar gündeme getirdi. Hatta bir kişi Twitter’a “Bir daha kadınlar hakkında konuşma” dedi.

Karın kasların sahte ve göbek deliğin merkezden uzakta, bir daha kadınlar hakkında konuşma @Drake


Drake’in sahte karın kasları söylentisi açıklandı

hakkında spekülasyon Bir Dans şarkıcının fiziği 2015’e kadar uzanıyor. Rapçi, diss pistinde Drake’in “şekillendirilmiş midesinin” peşine düşen Joe Budden ile bir kan davasına girdi. Korkmuş.

Budden ayrıca şarkıcının popüler olarak Dr. Miami olarak bilinen plastik cerrah Dr. Michael Salzhauer’i ziyaret ettiğini iddia etti:

“Dr. Miami’yi gördü ve size söylemedi… hip-hop tuhaf şimdi lol.”

2019’da rapçi, Instagram’da fiziğini sergilediği gömleksiz bir fotoğrafını paylaştığında kozmetik cerrahi söylentileri yeniden su yüzüne çıktı. Gönderinin altındaki yorumlardan biri şöyleydi:

“Kolombiya’da sahte karın ameliyatı oldun, kimseyi kandıramazsın.”

Diğer rapçi Pusha T de Drake’i sahte karın kaslarına sahip olmakla suçladı. başlıklı bir 2018 diss parçasında Kızılötesio Drizzy’nin “cerrahi yazına” atıfta bulundu ve “kes, kes, kes.”

youtube kapağı

Netizenler, Megan Thee Stallion tartışması ışığında sahte karın kasları için Drizzy’yi trolledi

Megan Thee Stallion’un takipçileri, 36 yaşındaki şarkıcıyı Twitter’da acımasızca trolledi. Birçoğu, ikincisini Megan’ın fiziğini kıskanmakla suçladı. Ayrıca Drizzy’yi midesi sıkıştığında Siyah kadınlar hakkında yorum yapmaması gerektiğini söyleyerek trollediler.

Nah Drake ve Megan’ı yalancı olarak adlandıran sahte karın kasları, aksanı, akışı ve favori basketbol takımı hangi tempoda olursa olsun değiştiğinde başka bir şey olur.

2022’de Drake, sahte karın kasları, lipo, örgüler aldı ve ev yapımı bir basketbol turnuvasında ona kaybetmeleri için arkadaşlarına para ödedi.

Drake’in liposu yok muydu? Sahte karın kasları yok mu?? Yetişkin bir adam estetik ameliyat oluyor. Kaltak Diddy tarafından tokatlanmak. Çektiği her fotoğrafta ördek dudakları yapıyor. & Şimdi kadınlara diss atıyor. Kulağa doğru geliyor. BAN.

Drake gerçekten sahte karın kasları ve bir dizilişi olan Andrew Tate.

Drake’in sonunda onlar için saldırıya uğradığını gördüğüme sevindim.

@theestallion drake hunny’e bir diss parçası yaz. Akış yapacağız. Ona isim vermeyi ve sahte karın kaslarından bahsetmeyi unutma ✌🏾

Drake muhtemelen bir Meg’e kızgın çünkü vücudu gerçek ve DR’den sahte abs aldı.

Drake her zaman Degrassi’nin kaybedeni olacak ve hiçbir şöhret ya da sahte karın kasları bunu asla değiştirmeyecek.


Circo Loco tartışma açıkladı

bu Vahşi rapçi, kendisinin ve 21 Savage’ın şarkısının yayınlanmasının ardından Drizzy’yi alkışladı Circo Loco. Şarkıda Drizzy şunları söylüyor:

“Bu s*rtük aşı yaptırmakla ilgili yalan, ama o hala bir aygır/ Şakayı bile anlamadı ama yine de gülümsüyor.”

Şarkıdan birkaç dakika sonra, Drizzy mırıldanmaya devam ediyor:

“Kısaca mezun olduğunu söylüyor, yeterince öğrenmiyor/ Albümünü çal, birini izle, ‘tamam, bıktım.”

Netizenler noktaları birleştirmek için hızlı davrandılar ve şarkının Megan’dan “bir Aygır” olarak bahsettiği gibi bahsettiğine ikna oldular. Megan ayrıca 2021’de üniversiteden mezun olduğunu açıkladıktan sonra manşetlere çıktı.

youtube kapağı

Megan Thee Stallion Twitter’da Champagne Papi’yi “etki avcısı” olarak nitelendirdi. Başka bir tweet’te Megan, “kadınların vurulmasıyla ilgili şaka yapmanın havalı olup olmadığını” merak etti.

Netizenleri, çekim “gerçekleri” ortaya çıktığında Drake’i destekledikleri için hatırlamaları konusunda uyarmaya devam etti.

Tory Lanez ve Megan Thee Stallion’un davasının 28 Kasım’da gerçekleştiği bildiriliyor. Olay, Ağustos 2020’de Kylie Jenner’ın evinde bir havuz partisi sırasında meydana geldi. Bir LAPD Dedektifi, Lanez’in Megan’a “dans et, kaltak, dans et” diye bağırdığını ve şarkıcının ayaklarına ateş ettiğini söyledi.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/don-t-speak-women-again-drake-fake-abs-conspiracy-explored-rapper-comes-fire-megan-thee-stallion-diss?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir