Randy Orton, AEW için WWE’den Ayrılıyor


RAW yıldızı Randy Orton, WWE’den AEW için ayrıldığına dair söylentilerin doğru olmadığını ve nereden başladığını bilmediğini söyledi.

The Pat McAfee Show’da Pat McAfee ile konuşurken Orton, AEW’ye katılmak için WWE’den ayrıldığına dair geçmiş söylentileri açtı.

Viper, söylentilerin gerçeği yansıtmadığını ve WWE’de uzun süre kalmak istediğini açıkladı:

“Birkaç yıl önce bile biraz gevezelik ve konuşma olabilirdi ama gerçekten başka bir yere gitmekten bahseden adam değildim. Bu sadece internet ve herkesti. Ve ben, ‘Bu ilginç, ben bunu asla söylemedim'” (29:05’ten 29:24’e kadar)

RAW yıldızı, sözleşmesinin yakında sona ereceğini, ancak yeni bir anlaşma imzalayıp WWE ile kalacağını söyledi:

“Birkaç yıl içinde sözleşmem bitiyor ve bir tane daha imzalayacağım. Burayı seviyorum, böyle şeyler yapmayı seviyorum. WrestleMania, bu birkaç gün içinde benim 18. WrestleMania’m. İşte 10 WrestleMania’ya daha ( alkışlar).” (29:28’den 29:43’e kadar)

Randy Orton’ın Pat McAfee ile yaptığı tam konuşmayı aşağıdan izleyin:

Randy Orton, AEW için WWE'den Ayrılıyor

Randy Orton’ın mevcut WWE sözleşmesi ne zaman sona erecek?

Randy Orton’ın WWE’den AEW için ayrıldığına dair söylentiler, 2019’un sonlarında, mevcut sözleşmesinin 2024’te sona ereceği terfi ile beş yıllık bir anlaşma imzaladığını doğrulayınca dinlenmeye çekildi.

Orton, sosyal medyada AEW’ye katıldığını ima eden birkaç şifreli gönderiyle dedikoduları alevlendirdi.

Spor eğlencesindeki en tehlikeli 3 harf- #RKOspor eğlencesinde en baskın 3 harfle yeniden imzalandı- #WWE pi$$ing’i dört gözle bekliyorum #WWEEVREN en az 5 yıl daha #WWEKULİS @FS1 @WWE

The Viper, 2001’de bir anlaşma imzalayan ve bir yıl sonra çıkış yapan en uzun süreli WWE Superstar’ı. Bu Pazar, WrestleMania 38’in 2. Gecesinde Orton, RAW Tag Team unvanları için The Street Profits ve Alpha Academy ile yüzleşmek için Riddle ile takım kurduğunda 18. Mania maçında yarışacak.


Yukarıdaki alıntılardan herhangi birini kullanıyorsanız lütfen H/T The Pat McAfee Show ve Sportskeeda.


Jinder Mahal, Stone Cold Steve Austin hakkında kontrol edebileceğiniz ilginç bir söylenti duydu. burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-randy-orton-leaving-wwe-aew?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın