“Rambiler, Phil Jackson, onları bir kenara koy”


LA Lakers, LeBron James’in bu takası şahsen talep etmesine rağmen henüz Kyrie Irving’i imzalamadı. Bildirildiğine göre, Irving bir gün Mor ve Altın için oynamaktan bahsetti. Russell Westbrook’un diğer bölüme geçmesi ihtimaliyle takasın şimdiye kadar gerçekleşmesi bekleniyordu.

Ancak, belki ön bürodan bir isteksizlik veya geri çekilme var gibi görünüyor. Irving’in itibarı ondan önce gelir. Franchise’ın onu imzalama konusundaki isteksizliği, içinde bulunduğu her franchise’da sergilediği maskaralıklara bağlı olabilir.

youtube kapağı

ESPN analisti Keyshawn Johnson, Lakers sahibi Jeanie Buss ile durum ve takımın Irving’i imzalamadaki gecikmesi hakkında konuştu. Duyması gereken tek sesin takımındaki en iyi oyuncu olan LeBron James’in sesi olduğunu belirtti. James, 2012 Yılın Çaylağı’nı istediğini söylerse, franchise’ın bunu yapması gerektiğini vurguladı.

Johnson, “Kyrie’yi almak benim için kolay bir galibiyet” dedi. “Jeanie’nin halletmesi gereken şey şu ki, kişisel çıkar sadece LeBron James’te. Dikkat etmesi gereken başka kimse yok. Diğer herkes, Rambis, Phil Jackson, onları bir kenara bırakın.

“Linda ile olan ilişkiyi anlıyorum, Kurt Rambis ile olan ilişkiyi anlıyorum, hepsini anlıyorum ama onları bir kenara koy çünkü bu onların takımı değil, senin takımın. Takımındaki adam, dünyanın en iyisi olan adam, isteyebilirsiniz. gitmek ve Kyrie’yi almak açısından dinlemek. İstediğinin bu olduğunu söylüyorsa yap. Eğer yapmazsan, şimdi onu ‘Şimdi hala Laker olmak istiyor muyum?’ demeye zorluyorsun. ‘”


LA Lakers Başkanı Jeanie Buss, LeBron James’in aksine Kobe Bryant’ın gelmiş geçmiş en iyi Lakers olduğunu söyledi.

Cleveland Cavaliers'tan LeBron James 23., 15 Ocak 2015'te Los Angeles, California'da Staples Center'da 109-102 Cavalier galibiyeti sırasında Los Angeles Lakers'tan Kobe Bryant 24. tarafından korunduğu için dripling yapıyor
Cleveland Cavaliers’tan LeBron James 23., 15 Ocak 2015’te Los Angeles, California’da Staples Center’da 109-102 Cavalier galibiyeti sırasında Los Angeles Lakers’tan Kobe Bryant 24. tarafından korunduğu için dripling yapıyor

LeBron James, 2018’de takıma katıldığında beklediği kadar mor ve altın rengi formalarda başarı bulamadı. Lakers ile geçirdiği dört sezonda sadece iki kez playofflara kalabildi. Franchise ile bir unvanı perçinlemiş olmasına rağmen, halk bunu balon sırasında olduğu için şans eseri olarak etiketledi.

Lakers’ın başkanı ve kontrol sahibi olan Jeanie Buss, takımı çevreleyen devam eden ticari sorunlarla ilgili hayal kırıklıklarını paylaşmak için Twitter’a gitti. Röportajında, Kobe Bryant’ı özlediğini ve ondan takım tarihinin gelmiş geçmiş en büyük Laker’ı olarak bahsettiğini belirtti.

KB’yi özlüyorum. İzin verilmeyen her şeyi anlayacak ve açıklayacaktı. Dürüst olmak gerekirse, gelmiş geçmiş en büyük Laker’dı. Takımı kendinden çok anladı. Yani, takım hedeflerine kendinizinkinden daha fazla değer verirseniz, ödülleriniz gelir, o zaman her şey yerine oturur. Hepsi cevap verebilir.

Buss, “KB’yi özlüyorum” diye tweet attı. “İzin verilmeyen her şeyi anlar ve açıklardı. Dürüst olmak gerekirse, gelmiş geçmiş en büyük Laker’dı. Takımı kendinden çok anladı. Yani, takım hedeflerine kendinizinkinden daha fazla değer verirseniz, ödülleriniz gelirdi, o zaman her şey yerine otururdu. Herkes cevap verebilir.”

Kamuoyunu bilgilendirme özgürlüğüne sahip olmadığı her şeyi anlayıp açıklayacağını kuvvetle hissediyor. James’in ihtiyaçlarını ekibin ihtiyaçlarının önüne koyduğunu ima ettiği için James ile aynı düzeyde işbirliği alamıyor gibi görünüyor.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/the-rambis-phil-jackson-put-aside-nba-analyst-believes-jeanie-buss-pay-attention-lebron-james-wants-tells-go-get-kyrie-irving?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir