“Rakiplere saygılarımla”


Bernd Leno’nun menajeri Joannis Koukoutrigas, diğer kulüplerin ilgisine rağmen kalecinin Arsenal’deki geleceğine değindi.

Gunners, Bundesliga ekiplerinden Bayer Leverkusen’den Leno’yu kadrosuna kattı. 2018 yazında 22 milyon € için. Daha sonra üç yıl boyunca kulübün ilk tercihi kalecisi olarak görev yaptı.

Aaron Ramsdale’in geçen yaz AFC Bournemouth’tan 28 milyon Euro’luk hamlesi, Leno’nun Emirates Stadyumu’nda gözden düştüğünü gördü. 30 yaşındaki oyuncu, yakın zamanda tamamlanan sezonda Mikel Arteta’nın tarafında tüm yarışmalarda sadece sekiz maçta yer aldı.

Oynama süresinin olmaması, Leno’nun Arsenal’deki geleceği hakkında spekülasyonlara yol açtı. Silah durdurucu, Hertha Berlin’in ilgilendiği söylenen Almanya’ya dönüşle bağlantılı.

Leno’nun Londra’daki durumu hakkında konuşan Koukoutrigas, Almanların Ramsdale’in önünde Gunners’ın 1 numarası olmayı hak ettiğini öne sürdü. Menajer ayrıca kalecinin kulübe olan bağlılığını da selamladı. Söyledi Bild:

“O [Leno] Alman milli kalecisi, Arsenal’de her zaman iyi performans gösterdi ve mutlak bir takım oyuncusu. Şahsen benim için Bernd aynı zamanda Arsenal’de de açık ara 1 numara, rakiplerine saygım sonsuz.”

Güncelleme Leno/Fulham: „O bir Alman milli kalecisi, Arsenal’de her zaman iyi performans gösterdi ve mutlak bir takım oyuncusu. Şahsen benim için Bernd, Arsenal’deki açık ara 1 numara. Rakiplere tüm saygımla”, diyor ajan Joannis Koukoutrigas @BILD_Sport 1/2

Hertha Berlin dışında Fulham da bu yaz Leno’yu imzalamakla ilgileniyor. Cottagers’ın hizmetlerini almak için görüşmelere başladığı bile bildirildi.

Ile konuşmak Bild, Koukoutrigas şimdi Fulham’ın kaleciyle ilgilendiğini doğruladı. Müvekkili için karışımda başka kulüplerin de olduğunu açıklamaya devam etti. dedi ki:

“Fulham, Bernd’i almak için çok çalışıyor. [Leno]. Çok profesyonelce. Bu diğer bazı kulüpler için de geçerlidir ve onun durumunu gösterir. Ama dediğim gibi, benim için Arsenal’de 1 numara ve bu nedenle biz de rahatız.”

Görünüşe göre Leno, bu yaz Gunners’tan ayrılmaya karar verirse seçeneklerden mahrum kalmayacak.


Fulham, Arsenal kalecisi Leno’yu kadrosuna katmak için görüşüyor

Fulham’ın Premier Lig’e dönmeden önce imzalamayı düşündüğü tek kaleci Leno değil. Ancak Almanların departmanı güçlendirmek için tercih ettikleri aday olduğu söyleniyor.

Cottagers, böylece eski Bayer Leverkusen şut durdurucusunu imzalamak için müzakereleri başlattı. Ancak anlaşma, taraflar arasında anlaşmaya varılmış hiçbir şey olmadığı için tamamlanmış olmaktan çok uzak.

Leno, Fulham’a taşınma fikrine açık olabilir. The Athletic’e göre, Londra’da kalmak istiyor.


Dakir Mohammed Thanveer tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-with-due-respect-competitors-30-year-old-s-agent-says-arsenal-star-clear-1-club-amid-rumors-exit?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir