“Rakibinin arkasına bakmam”


Aung La N Sang, hayranlarını Roberto Soldic’in ONE Şampiyonası’ndaki ilk çıkışında hype üzerinde frene basmaları konusunda uyardı. Hırvat, Konfrontacja Sztuk Walki’de (KSW) çifte şampiyon olarak elde ettiği başarının ardından tanıtıma büyük bir heyecanla geldi.

Birden fazla kiloda dünya şampiyonu olmakla ilgili bir iki şey bilen Aung La N Sang, kariyerinin bu noktasında dövüş dünyasının emektarı. Soldic tüm hype ile adam olsa da, ‘Birmanya Python’ rakibinin arkasına bakmayı reddetti.

ile bir röportajda MMA Süper HayranıAung La hayranlarına Murad Ramazanov’un kim olduğunu ve Soldic’in çember içindeki karşılama partisine getirdiği tehlikeleri hatırlattı:

“O [Soldic] hiç kolay bir mücadelesi yok. Dövüşeceği adamın arkasına bakmayacağım. Adam [Ramazanov] kendi ağırlık sınıfına göre büyük, harika bir avcıdır. Rakibinin arkasına bakmam, rakibi 11-0.”

Aşağıdaki röportajın tamamını izleyin:

youtube kapağı

Murad Ramazanov, Roberto Soldic’in ilk çıkışı için Hırvat’ın arkasındaki yutturmacayı hak eden çok zorlu bir sınav. Ramazanov 2020’de promosyona katıldığından beri çemberin içinde 3-0 ve Aung La’nın da belirttiği gibi, profesyonel kariyerinde henüz yenilgiyi tatmadı.

Aung La N Sang, 19 Kasım’da ONE 163’te efsanevi bir çatışmada Yushin ‘Thunder’ Okami ile karşılaştığında çembere geri dönüyor.


İzleyin: Roberto Soldic, ONE Şampiyonası’ndaki ilk çıkışından önce inanılmaz bir güç sergiliyor

Roberto Soldic’in ONE Şampiyonası’ndaki ilk çıkışı, çevredeki en çok beklenen gelenlerden biri. Bir Instagram gönderisinde tanıtım, Hırvat’ın yıkıcı gücünü gösteren bir video yayınlayarak taraftarların heyecanını artırdı.

ONE Championship, Instagram’da şunları paylaştı:

“Roberto Soldic’ten AĞIR ÇEKİMLER 😵 Hırvat süperstar, 2 Aralık’ta Prime Video 5’te ONE’da yenilmez Rus Murad Ramazanov’a karşı BİR’deki ilk maçına çıkıyor!

Soldic, KSW’de iki kilolu bir dünya şampiyonu olarak elde ettiği başarıdan sonra büyük bir beklentiyle geliyor. ONE Championship’e geçmek için iki şampiyonluk kemerini geride bırakan ‘Robocop’, hepsi dünya şampiyonluk mücadelelerinde gelen arka arkaya üç KO’dan oluşan bir koşuyla promosyona giriyor.

Roberto Soldic, ONE Şampiyonası’ndaki ilk maçına ONE’da Prime Video 5’te yenilmez Murad Ramazanov’a karşı çıkıyor. Etkinlik, Prime Video aboneliği olan Kuzey Amerikalı izleyiciler için canlı ve ücretsiz olarak izlenebilecek. Orta sıklet şampiyonu Reinier de Ridder’ın da kartta yer aldığı bu karşılaşmada, dövüşü kimin kazandığından bağımsız olarak büyük riskler söz konusu.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-aung-la-n-sang-reminds-fans-count-murad-ramazanov-roberto-soldic-bout?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir