Rajasthan Warriors vs Mumbai Khiladis, Ultimate Kho Kho 2022: Önizleme, tahmin, TV kanalı ve canlı akış ayrıntıları


Yeni kurulan Ultimate Kho Kho (UKK) liginde yer alan takımlardan Rajasthan Warriors ve Mumbai Khiladis, sezonun üçüncü maçında karşı karşıya gelecek. Fikstür, 15 Ağustos 2022’de Hindistan’ın Bağımsızlık Günü’nde Pune’deki Shree Shiv Chhatrapati Spor Kompleksi’nde yapılacak.

Rajasthan, takım kaptanları olarak Akshay Ganpule ve Majahat Jamadar’ı, Mumbai takımının kaptanı ise Vijay Gajanan Hajare’yi seçti. İlginç bir şekilde, takımların hiçbiri A-tier seçimlerini takım kaptanı olarak atamadı.

Vijay Hajare ve Majahat C-tier, Akshay Ganpule ise B-tier. Takımlar, en iyi oyuncuları üzerinde baskı olmadığından emin olmak için bu stratejiye başvurmuş olabilir.


Rajasthan Warriors vs Mumbai Khiladis Ultimate Kho Kho 2022 maç detayları

Kibrit: Rajasthan Warriors vs Mumbai Khiladis, Maç 3, Ultimate Kho Kho Ligi 2022

Tarih ve saat: 15 Ağustos 2022 Pazartesi, 19:30 IST

mekan: Shree Shiv Chhatrapati Spor Kompleksi, Pune


Bugünkü Ultimate Kho Kho 2022 maçını kim kazanır?

Oyunun gergin anlarla birinci sınıf ve üst düzey olmasını bekliyoruz. Her iki takımın da sezonun ilk maçını kazanması için her şeylerini verecek harika oyuncuları var.

Rajasthan’ın takımda sahip oldukları deneyim nedeniyle sonunda kazanacağı yakın bir maçı sabırsızlıkla bekliyoruz. Ancak Mumbai, unvan için güçlü bir rakip oldukları için tamamen silinemez.

Rajasthan Warriors vs Mumbai Khiladis maç tahmini: Warriors UKK 2022 3. Maçı Kazanacak


Hindistan’da Ultimate Kho Kho 2022 nerede izlenir?

Hindistan’daki insanlar bu maçı Sony Sports Network veya Sony LIV üzerinden izleyebilir. Telugu, İngilizce, Hintçe, Marathi ve Tamil olmak üzere beş dilde ele alınacaktır. Sony Ten1 İngilizce kapsama alanına sahip olacak, Ten3 ise oyunları Hintçe ve Marathi dillerinde gösterecek. Ten 4, Telugu ve Tamil kapsama alanı sağlayacaktır.


Okumak: Ultimate Kho Kho 2022: 6 UKK takımının kaptanlarının ve kadrolarının tam listesi


canlı anketCANLI ANKET

S. Bu karşılaşmayı kim kazanacak?

şimdiye kadar 0 oy

Sudeshna Banerjee tarafından düzenlendi

Yorumlar