Rachael Heyhoe Flint Trophy: Northern Diamonds Thunder’ı yenerken Lauren Winfield-Hill yıldızları | Kriket Haberleri


Northern Diamonds, Rachael Heyhoe Flint Trophy kampanyasına rakipleri Thunder’ı altı kale galibiyeti ile başlatırken, İngiltere’nin vurucusu Lauren Winfield-Hill 93’e ulaştı; Thunder’dan Emma Lamb da 82 vuruş vuruşuyla etkiliyor

Son Güncelleme: 03/07/22 17:31pm

Lauren Winfield-Hill, Northern Diamonds'ın zaferinde başrol oynadı

Lauren Winfield-Hill, Northern Diamonds’ın zaferinde başrol oynadı

İngiltere’den vuran Lauren Winfield-Hill’den muhteşem bir 93 galibiyeti, Northern Diamonds’ın Rachael Heyhoe Flint Trophy kampanyasına rakipleri Thunder in Sale karşısında altı küçük galibiyetle başladığını gördü.

46’ya ulaşan Hollie Armitage ve 51’i yenmeyen Bess Heath’in yanı sıra Winfield-Hill, 82’si kadar eğlenceli olan Thunder’dan Emma Lamb’in çabalarına rağmen, 236’lık hedefin kalan 46 top ile kolayca takip edilmesini sağladı. rakibinin açılış vuruşu.

Thunder’ın ilk vuruşu seçmesinden sonra, Diamonds, Georgie Boyce’un Rachel Slater (1-24) tarafından altı için önde sıkışıp kalmasıyla erken bir atılım yaptı.

Lamb ve Dottin, Dottin bir şutu çok fazla denediğinde ve 27 topta eğlenceli bir 26 top için Leigh Kasperek’e derin korumada bir Katie Levick (2-45) teslimatı yapınca, yedi overde 55 koşu eklemişlerdi.

O andan itibaren her şey Lamb’le ilgiliydi, İngiltere uluslararası formasıyla 62’ye ulaştığında 2.000 A Listesi koşusu getirdiğini gördüğü güzel bir yarım yüzyıla giderken bir dizi çekici vuruşu serbest bıraktı, ancak 82’ye düştü – 80’den toplar – Linsey Smith’ten (2-34) çizgiyi geçmeye çalışırken çarpıldığı zaman.

Sachi Pai’nin yenilmezliği 41’i Thunder’ın 235-7’ye yükselmesine yardımcı olmasına rağmen Lamb’in görevden alınması koşu oranında bir duraksamaya neden oldu.

Emma Lamb'in Thunder'a attığı vuruş da Sale'deki kalabalığı eğlendirdi

Emma Lamb’in Thunder’a attığı vuruş da Sale’deki kalabalığı eğlendirdi

Diamonds’ın cevabının ikinci yarısına kadar, Smith’in Laura Jackson’a bir çekme vuruşu (2-67) yaptıktan sonra dokuz için erken ayrılmasına rağmen sonuç asla şüphe götürmedi.

Winfield-Hill, Armitage ile birlikte ikinci küçük kapı için 116’yı koyduğunda Thunder’ın bowlingine hükmetti.

Ortaklık, Armitage’ın geç kesintisi Jackson’ın Hannah Jones’u uçtuğunda bulduğunda ve Winfield-Hill, Georgie Boyce’a kayak yaparken Alex Hartley’in (1-36) sol kol dönüşüne kısa bir süre sonra düşmeden önce 46 için ayrıldığında bozuldu. sadece 72 teslimattan muhteşem bir 93 için çok yakında.

Yvonne Graves gol atmadan ayrıldığında, Jones (1-40) tarafından boğuşurken Thunder’da bir umut ışığı belirdi, ancak Sterre Kalis (35no) ve Heath (51no) Diamonds’ı eve yönlendirdiği için kısa sürede söndü.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12645101/rachael-heyhoe-flint-trophy-lauren-winfield-hill-stars-as-northern-diamonds-beat-thunder

SMM Panel PDF Kitap indir