Quade Cooper, Samu Kerevi ve Marika Koroibete İngiltere vs Avustralya serisi için geri dönüyor | Rugby Birliği Haberleri


Avustralyalı teknik direktör Dave Rennie, Wallabies’in İngiltere’ye karşı oynadığı üçlü Test serisi için Japonya merkezli üçlüyü çağırdı; Avustralya Rugby politikası Rennie’yi denizaşırı üç oyuncu seçmekle sınırlar; İngiltere’nin Avustralya’ya karşı üç Testlik yaz serisini Sky Sports’ta canlı izleyin

Son Güncelleme: 09/06/22 08:28

Quade Cooper, Dave Rennie'nin denizaşırı ülkelerdeki üç oyuncusundan biridir.

Quade Cooper, Dave Rennie’nin denizaşırı ülkelerdeki üç oyuncusundan biridir.

Avustralyalı teknik direktör Dave Rennie, Japonya merkezli üçlü Quade Cooper, Samu Kerevi ve Marika Koroibete’yi İngiltere’ye karşı üçlü Test serisi için uluslararası seçimleri olarak onayladı.

Avustralya Rugby politikası, Rennie’yi gelecek yılki Dünya Kupası’ndan önce güçlü bir Wallabies takımı oluşturmak ve yerel maçı korumak arasında bir denge kurmak amacıyla denizaşırı üç oyuncu seçmekle sınırlandırıyor.

Avustralya, 2 Temmuz’da Perth’de, 9 Temmuz’da Brisbane’de ve 16 Temmuz’da Sydney’de İngiltere’ye ev sahipliği yapacak ve tüm maçlar canlı olarak gösterilecek. Gökyüzü sporları ve BST 10.55’te başlıyor.

Rennie, yarı Cooper ve pivot Kerevi’nin tıbbi kontroller için Sidney’e geldiğini, kanat oyuncusu Koroibete’nin Fiji’deki ailesini ziyaret ettikten sonra hafta sonu döneceğini söyledi.

Avustralya’nın baş antrenörü Sydney’de gazetecilere verdiği demeçte, “Bu heyecan verici” dedi.

“Quade’e bakıyorsunuz, muazzam bir etkisi ve gerçekten sakinleştirici bir etkisi vardı, grupla çok etkileyiciydi. [last season].

“Samu sadece birkaç Test oynadı ama aday gösterildi. [World Rugby] Sadece sahip olduğu etkiyi vurgulayan Yılın Oyuncusu.

“Marika dünyanın en iyi kanat oyuncularından biri. Tüm gün en iyi viteste, bu yüzden onu geri almak için sabırsızlanıyoruz.”

Quade Cooper, Samu Kerevi ve Marika Koroibete İngiltere vs Avustralya serisi için geri dönüyor | Rugby Birliği Haberleri

İskoç kadın hakem Davidson, Test tarihine geçecek

İskoç hakem Hollie Davidson, İtalya’nın Haziran ayında Portekiz ile karşılaşacağı bir Test maçında bir erkek Six Nations takımının başına geçen ilk kadın hakem olacak.

Rugby Australia, Rennie’nin Covid-19 pandemisi ile ilgili lojistik sorunlar nedeniyle geçen sezon isteğe bağlı olarak denizaşırı birkaç oyuncu seçmesine izin verdi.

Ancak Cooper, Kerevi ve gevşek forvet Sean McMahon, Wallabies’in Japon kulüplerinde kalmak için İngiltere’ye sezon sonu turunu küçümsediklerinde isteğe bağlı seçimler ateş altında kaldı.

Wallabies, bu turdaki üç Testi de kaybetti ve İskoçya, İngiltere ve Galler’e yenildi.

Rennie, İngiltere dizisi için genişletilmiş kadrosunu Pazar günü belirleyecek.

Fransa merkezli kilit Will Skelton da dahil olmak üzere, sezonun ilerleyen saatlerinde kadroya katılmak için denizaşırı diğer oyunculara kapıyı açık bıraktı.

Rennie, Skelton için “Geçen yıl onu getirdik ve iyi uyum sağladı. Onu İngiltere serisine almayı düşünmüyoruz ama belki ondan sonra,” dedi.

Tuilagi Avustralya Turu Dışında | May ve Nowell İngiltere eğitim kampında

Manu Tuilagi diz ameliyatı sonrası İngiltere'nin Avustralya turunu kaçıracak

Manu Tuilagi diz ameliyatı sonrası İngiltere’nin Avustralya turunu kaçıracak

Manu Tuilagi, geçirdiği diz ameliyatı nedeniyle İngiltere’nin Avustralya turnesinden ihraç edildi.

Ameliyat, kulübü Sale Sharks tarafından “rutin” olarak tanımlandı ve Wallabies’e karşı üç maç yerine bir yaz rehabilitasyonu bekliyor.

“Kulüp, İngiltere Rugby ile yakın istişare içinde, Manu’nun hem kulüp hem de kulüp için çok önemli bir yıl boyunca Sale Sharks ve İngiltere için uygun ve uygun olmasını sağlamak için en iyi eylem planının bir yaz tatili ve tam bir sezon öncesi olduğuna karar verdi. ülke.

Kulüpteki herkes Manu’ya iyileşmesi için en iyisini diler ve sezon öncesi başında onu Carrington’da görmeyi dört gözle bekler.”

Bu arada, kanatlar Jonny May ve Jack Nowell, üç günlük bir eğitim kampı için 35 kişilik bir İngiltere kadrosunda yer aldı.

Jonny May, geçen Kasım ayında Twickenham'da Güney Afrika'yı 27-26 yendikleri maçta 68 İngiltere formasının sonuncusunu kazandı.

Jonny May, geçen Kasım ayında Twickenham’da Güney Afrika’yı 27-26 yendikleri maçta 68 İngiltere formasının sonuncusunu kazandı.

May, geçtiğimiz günlerde Gloucester için geri dönüş yaptı ve diz sakatlığından kurtulduktan beş ay sonra ikinci yarının yerine geçti.

İngiltere’nin Mart ayında Fransa’ya karşı kazandığı Six Nations yenilgisi sırasında kolunu kıran Nowell, normal sezon Gallagher Premiership eyleminin son turunda Exeter Chiefs için geri döndü.

Biyi Alo, Charlie Atkinson, Freddie Clarke, Sam Jeffries ve Namibya doğumlu Exeter prop Patrick Schickerling için üst düzey bir İngiltere kampında ilk katılımlar var.

Sınırsız oyuncuların listesi ayrıca Wasps back Paolo Odogwu ve Bath merkezi Max Ojomoh’u da içeriyor.

Premiership yarı finalistleri Leicester, Saracens, Harlequins ve Northampton’dan oyuncular seçim için değerlendirilmedi.

İngiltere, İskoçya, Galler ve İrlanda’yı kapsayan bu yaz Güney Yarımküre turlarının tümünü Sky Sports’ta canlı izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/rugby-union/news/12040/12630526/quade-cooper-samu-kerevi-and-marika-koroibete-returning-for-australia-series-vs-england

Yorum yapın

SMM Panel