QB, Carolina’da maaşı yeniden yapılandırmak için maaş kesintisi aldı


Baker Mayfield, Carolina Panthers’a gidiyor ve Cleveland Browns kabusu sona ermiş görünüyor. Yapılacağına inanılan her şeyle, fiziksel bir Ian Rapoport ve Tom PelisseroPanthers’ın odasında başka bir oyun kurucu olacak.

Mayfield’ın hamlesini yapması biraz zaman aldı ve Panthers’ın başından beri onunla ilgilenen takımlardan biri olduğu bildirildi. Ancak Carolina’ya taşınmak kolay değil.

Cleveland, oyun süresine bağlı olarak dördüncü tur seçimine dönüşebilecek 2024 şartlı beşinci tur seçimi alıyor ve Mike Garafolo ve Ari Mirov’a göre eski Heisman Trophy kazananının maaşından 10.5 milyon dolar ödeyecek. Mayfield ayrıca Panthers’a katılmak için 3.5 milyon dolarlık bir maaş kesintisi alıyor.

Baker Mayfield, Carolina ile takası mümkün kılmak için 3,5 milyon dolarlık bir maaş kesintisi yapıyor. Browns, kişi başına 10.5 milyon dolar ödeyecek @MikeGarafolo, Carolina ise 5 milyon dolar alıyor. Baker yeni bir takım bulma arzusunu yerine getirir.

Carolina için iyi olan şey, eski Browns oyun kurucunun The GOAT House’a göre yalnızca 8.358 milyon dolarlık bir üst sınır ücretine sahip olması. İki sezon boyunca franchise’ın oyun kurucu odası döner kapı olduğu için Panthers’ın Mayfield’ı alması mantıklı.

Baker Mayfield Ticaret Detayları#Panterler Get- Baker Mayfield (8.358 Milyon Dolar Üst Sınır Ücreti)#Kahverengi Get- 2024 5. Tur SeçimBrowns Pay- Mayfield’ın Maaşının 10.5 Milyon Doları

Baker Mayfield, Carolina’da başarılı olabilecek mi?

fırıncı mayfield
fırıncı mayfield

Bir nevi zorunda, değil mi? 27 yaşındaki oyuncuya gerçekten sadece Panthers ve muhtemelen Seattle Seahawks’ın ilgilendiği bildirildi.

Eski bir No.1 seçimi olduğu göz önüne alındığında, Panthers için doğrudan başlangıç ​​işine gireceği düşünülüyor. Ancak, Mayfield başlangıç ​​işi için Sam Darnold ile savaşacağından durum böyle değil.

youtube kapağı

Matt Rhule’un 1. Haftada kiminle gideceği konusunda gerçekten bir yarışma olmamalı. Eski Browns oyun kurucusu olmalı. Takım ve koçlar Darnold’la ne durumda olduklarını zaten biliyorlar ve bu hoş bir görüntü değil – geçen sezon 4-7’lik bir rekor, 2.527 pas yardı, sadece dokuz touchdown ve 13 müdahale.

Darnold, geçen sezon dört hafta sakatlığı nedeniyle yerini Cam Newton ve Phillip Walker’a kaptırmıştı.

youtube kapağı

Şimdi, eski Browns oyun kurucusunun gelmesiyle, takım ve koçların, 27 yaşındaki orta sahanın altındayken hücumlarının nasıl göründüğünü görmeleri gerekiyor. Birçoğu, eski Oklahoma Sooner’in geçen yıl her şeye sahip olduğu ve hala kazanamadığı için kaybedilen bir savaşta olduğunu söyledi.

Şimdi Carolina’da yetenek, Cleveland’dakine yakın değil. Ancak dedikleri gibi, değişim bir tatil kadar iyidir ve oyun kurucu 2022’de bazı insanları şaşırtabilir.


Akshay Saraswat tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/baker-mayfield-contract-breakdown-qb-takes-pay-cut-restructure-salary-carolina?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir