PUBG Mobile ile Riot Games arasında iş birliği! Yeni güncellemeyle benzersiz yenilikler geliyor

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, oyun geliştiricisi ve yayıncısı olan Riot Games ile yakında yayınlanacak canlandırma serisi Arcane’den karakterleri, eşyaları ve konumları PUBG MOBILE’a ekleyecek yeni bir işbirliğine gitti. Kasım ortasında yayınlanacak 1.7 güncellemesinin bir parçası olan bu ortaklık, League of Legends evrenini dünya çapında daha pozitif oyuncuya gösterecek ve oyunculara eşsiz yeni deneyimler sunacak.

Tencent Games PUBG MOBILE Yayıncılık Başkanı Vincent Wang, “League of Legends’ın birincil canlandırma serisini kutladığımız Riot Games ortaklığımız için son derece heyecanlıyız. Runeterra, oyun dünyasının en sevilen evrenlerinden biri ve bu sihri PUBG MOBILE’a getirirken Arcane’in çıkışını desteklemek bizim için harika bir fırsat.1.7 güncellemesiyle oyuncularımıza daha önce hiç denenmeyen, tamamen yeni oyun özellikleri de dahil elde etmek üzere bir çok şey hazırladık ve daha fazlasını uygulamak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Riot Games’te Riot Experience (XP) Çapraz Mahsul Deneyimleri ve İşbirlikleri Lideri Brandon Miao, “PUBG MOBILE, dünyanın dört bir yan oyuncular tarafından benimsenen ve sevilen bir oyun. Oyuncuları hoşuna gitmek için heyecanlandırıcı yeni içerikler geliştiren ve ortak oyun topluluklarını besleyen işbirliklerine değerinde veriyoruz. Erangel’e otantik bir Arcane kutlaması getirmeyi dört gözle bekliyoruz” diye konuştu.

Riot Games ve Fortiche Productions işbirliği ile yapılan Arcane, Çin’de Tencent Video’da ve dünya genelinde de 7 Kasım’da saat 19:00’da Netflix’te yayınlanacak. League of Legends evrenine dayalı ilk TV dizisi olan Arcane, en tanıdık iki şampiyonunun köken hikayesine ve onları parçalayan güce odaklanacak.

Yorum yapın